Najpopularniejsze ekranizacje z Meghan Markle

suits
fot. YouTube
6 maja Meghan Markle, księżna Sussexu, urodziła syna! Z tej okazji postanowiliśmy przywołać najpopularniejsze role tej aktorki. Jak widać najbardziej odnajduje się w filmach komediowych oraz komediach romantycznych.

Najlepsze filmy z Meghan Markle

Zupełnie jak miłość

To bardzo zabawna, pogodna i romantyczna komedia. Opowiada o trudach zdobycia względów u drugiej osoby. Ukazuje jak w przypadkowy sposób można zakochać się od pierwszego wejrzenia. W role główne wcielili się Ashton Kutcher i Amanda Peet. Bohaterowie mają zupełnie odmienne charaktery, jednak mimo to wzajemne zainteresowanie przyciąga ich do siebie. Meghan wcieliła się w bohaterkę drugoplanową.

Iskry miłości

iskry miłości
fot. tvp.pl

Isky miłości to film opowiadający historię młodej dziennikarki, Amy Peterson (Meghan Markle w roli głównej). Kobieta zamieszkuje w wielkim mieście. Zlecono jej napisanie artykułu odnoszącego się do rodzinnego miasteczka bohaterki. Jest to dla niej bardzo dobra wiadomość, ponieważ ciężko było się odnaleźć w dużym mieście. Przeprowadzka nie do końca sprzyja pracy. Najlepsza przyjaciółka przygotowuje się do ślubu z ex-partnerem bohaterki, co niezbyt spodobało się Amy.

Szefowie wrogowie

Niesamowita komedia z jeszcze lepszą obsadą, w której znaleźli się m.in. Jason Bateman, Charlie Day, Jennifer Aniston, Kevin Spacey czy Colin Farrell. Akcja rozgrywa się pomiędzy pracownikami, a ich szefami. Pracownicy starają się jak tylko mogą, żeby zadowolić kierowników, jednak ci na wszelkie sposoby testują ich cierpliwość. Główne postacie, czyli Nick, Kurt i Dale, postanawiają coś zmienić. Mają plan, aby pozbyć się nieznośnych szefów. Czy cel zostanie osiągnięty? Księżna Meghan ponownie występuje w roli drugoplanowej jako Jamie.

Twój na zawsze

Opowieść o buntowniczych chwilach młodego człowieka Tylera Hawkinsa (Robert Pattinson). Ciągle towarzyszą mu kłopoty. Ma do czynienia z policją. Podczas pewnej nocy wdaje się w groźną bójkę. Policjant, który zjawił się na miejscu zdarzenia mocno poturbował Tylera. Ten natomiast w ramach zemsty postanowił uwieść jego córkę, aby później ją zostawić. Jednak przypadkowo rodzi się między nimi uczucie. Co na to policjant? Meghan objęła rolę również drugoplanową, bohaterki o tym samym imieniu.

W garniturach

Jest i oczywiście serial, którego produkcja zaczęła się w 2011 roku. Meghan gra jedną z głównych ról. Tematem przewodnim serialu są prawnicy, a w zasadzie życie jednego z nich. Mike Ross (Patrick J. Adams) zostaje wyrzucony z uniwersytetu za lenistwo, jednak pochwalić się może błyskotliwością, za pomocą której zdał wszystkie adwokackie egzaminy. Los w pełni się do niego uśmiecha, ponieważ najlepszy prawnik na Manhattanie chce podjąć z nim współpracę. Jakie będą dalsze losy bohatera?