Kayah i Mery Spolsky w Królestwie Kobiet

Kayah i Mery Spolsky zaprezentowały nowy utwór. Posłuchajcie Królestwa Kobiet!

Fani piosenkarek nareszcie doczekali się na zapowiadaną przez nie współpracę. Z połączenia tak silnych głosów, zarówno jak i osobowości Mery Spolsky oraz Kayah, powstała wybuchowa mieszanka w postaci hitu, który wielu z nas będzie sobie nucić pod nosem.

Siła kobiet

Piosenka jest hołdem dla siły i jedności kobiet. Królestwo Kobiet to świat w którym to kobiety biorą sprawy w swoje ręce i same decyduje o sobie i swoim życiu. Są odważne, zawsze biorą się w garść, głowę noszą wysoko i nie cofną się przed niczym. To kobieca solidarność, bo kobieta to siła!

Inspiracją do powstania piosenki był serial Królestwo Kobiet, który pojawi się na antenie TVN już 18 października. Serial opowiada historię czterech zupełnie różnych kobiet, które mimo swojej różnic, znajdują punkt wspólny. W rolach głównych wystąpią: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska.

Tekst i muzyka są autorstwa zarówno Mery jak i Kayah. Za produkcję kllipu odpowiadają No Echoes, Patryk Kumór oraz Dominc Buczkowski-Wojtaszek, którzy współpracowali już wcześniej z Kayah przy tworzeniu teledysku do utworu Ramię w Ramię wraz z Viki Gabor. Do utworu Królestwo Kobiet powstał teledysk w reżyserii Sebastiana Wełdycza.