Kasia Lins – Moja wina | Album już dostępny!

moja wina
Kasia Lins | fot. Karol Łakomiec / materiały prasowe

Jedna z najbardziej charyzmatycznych wokalistek, polskiej sceny powróciła z nowym albumem. Od dziś możecie słuchać go we wszystkich serwisach streamingowych oraz zakupić w formie CD. Wydawnictwo promują single Rób tak dalej, Koniec świata i Moja wina.

Kasia Lins – Moja wina

Moja wina to druga płyta Kasi Lins, wydana w Polsce pod szyldem Universal Music Polska. Album zawiera 12 polskojęzycznych utworów. Jest to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Na najnowszym wydawnictwie Kasia Lins w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach. Wrażenie robi również odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści. Album promują single Rób tak dalej, Koniec świata oraz Moja wina.

Nowy teledysk Kasi Lins

Tuż przed premierą płyty, Kasia Lins opublikowała teledysk do tytułowego singla. Jak zwykle stworzony obraz idealnie uzupełnia przekaz utworu i idealnie pasuje do klimatu kompozycji. Ekipa wokalistki wykazała się wielkim kunsztem, gdyż z uwagi na obostrzenia związanie z pandemią wirusa – musieli poradzić sobie zaledwie w trzy osoby. Oglądając efekt końcowy – zupełnie tego nie widać. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Kasia Lins oraz Karol Łakomiec. Karol, jak zawsze zajął się zdjęciami i montażem, a mistrzem oświetlania był Romeo Machała.

Patronat medialny Kulturalnych Mediów

Kulturalne Media zawsze kibicują ambitnym projektom, dlatego nowy album Kasi Lins objęliśmy naszym patronatem. W związku z tym zachęcamy do śledzenia strony i naszych profili w social-mediach. Już wkrótce ruszymy z konkursem, gdzie do wygrania będą płyty Moja wina.

Tracklista albumu Moja wina

1. Jeżeli kochasz
2. Koniec świata
3. Rób tak dalej
4. Boże
5. Jesteś krwią w mojej żyle
6. Moja wina
7. Śniłam, że jest spokój
8. Prowadź po raju
9. Morze czerwone
10. Grożą nam wojną
11. Kobiety by Bukowski
12. Nie syp solą

Posłuchaj albumu Moja wina