Volibear rework + darmowa skórka!

Volibear to jeden z delikatnie zapomnianych bohaterów. Dlatego właśnie twórcy League of Legends zdecydowali się poddać mało popularnego niedźwiadka reworkowi, czyli stworzeniu go po prostu od nowa. Zmianie uległ wygląd oraz zachowanie na mapie białego misia, który od teraz chyba nie powinien być już tak nazywany. Sprawdźcie dlaczego!

Zapowiedź zmian pojawiła się już jakiś czas temu lecz dopiero teraz, tzn. w patchu 10.11 ujrzymy odnowionego Volibeara na serwerach live. Miłośników lore zapraszam do przeczytania przeredagowanej historii bohatera na stronę gry, a ja już przechodzę do prezentacji nowego zestawu umiejętności. Wszystkie zamieszczone filmy pochodzą oczywiście ze strony gry.

Umiejętności

 

Umiejętność bierna – Bezlitosny Grom

Ataki i umiejętności Volibeara dają mu prędkość ataku i ostatecznie sprawiają, że jego ataki podstawowe zadają dodatkowe obrażenia magiczne pobliskim wrogom.

Q – Grzmiące Uderzenie

Volibear zyskuje prędkość ruchu, gdy porusza się w stronę wrogów, po czym ogłusza pierwszego wroga, którego zaatakuje, zadając mu obrażenia.

W – Wściekłe Okaleczenie

Volibear zadaje wrogowi obrażenia, nakładając efekty przy trafieniu i oznaczając go. Użycie tej umiejętności na tym samym celu zada dodatkowe obrażenia i uleczy groźnego już niedźwiedzia.

E – Rozszczepiacz Niebios

Volibear przyzywa piorun w wybrane miejsce, zadając obrażenia, spowalniając wrogów i zapewniając sobie tarczę, jeżeli znajduje się w obszarze wybuchu.

R – Zwiastun Burzy

Volibear doskakuje w wybrane miejsce, spowalniając wrogów znajdujących się pod nim i zadając im obrażenia. Po wylądowaniu bohater zyskuje dodatkowe zdrowie, a wrogie wieże w pobliżu miejsca lądowania zostają tymczasowo wyłączone.

Darmowa skórka i podsumowanie

Oprócz samego reworku, Riot Games przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla fanów Volibeara. Mianowicie każdy, kto posiadał bohatera przed zmianą lub kupi go do końca maja, dostanie darmową skórkę do niego.

Skórka po angielsku nazywa się Thousand Pierced Volibear, co na polski język przetłumaczono jako Tysiąckroć przebity Niedźwiedź. Zawiało grozą prawda? A Wy co w ogóle myślicie o tych zmianach, czy aktualizacji również ulegnie Wasza pula granych bohaterów? Dajcie znać w sekcji komentarzy!

Battlefield 6 – niedługo poznamy szczegóły na temat gry

Battlefield 6 – niedługo poznamy szczegóły na temat gry