Julia Marcell wystąpiła w warszawskiej Stodole [fotorelacja]

Julia Marcell w warszawskiej Stodole
fot. Asia Babiel

Po czterech latach od ostatniego wydawnictwa Julia Marcell wróciła z nowym albumem, a co za tym idzie ruszyła również w trasę! W ramach tego tournée wystąpiła również w Warszawie!

29 lutego w ramach trasy koncertowej Skull Echo Julia Marcell odwiedziła warszawski klub Stodoła.

Już chwilę po wejściu na salę czuć było, że będzie to wyjątkowy wieczór. Zapowiedziała to przygotowana specjalnie na tę trasę scenografia. Piętrowa, świecąca – wow! Później nadała świetnego klimatu (i tak cudownemu już) występowi. W secie koncertowym przeważały numery ze Skull Echo. Nie zabrakło jednak czegoś dla wieloletnich fanów twórczość Julii – były klasyki jak Tarantino czy Andrew, była Matrioszka. Całość zagrana na najwyższym poziomie z powalającą energią, która emanowała ze sceny i wprawiała w ruch widownię. Julii chyba brakowało występów i obcowania z fanami. Momentami była z nimi tak blisko, że bliżej się nie da – raz przy barierkach śpiewając im prosto w oczy, a raz skacząc z nimi w tłumie. Ależ tam było emocji!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wieczoru:

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć Julii w nowej odsłonie na żywo polecam przyjrzeć się kolejnym punktom na trasie Skull Echo:

7.03 Lublin, Klub 30
8.03 Katowice, Rialto – koncert przeniesiony na 23.10
12.03 Łódź, Wytwórnia
15.03 Szczecin, Stara Rzeźnia
21.03 Tarnów, TCK
22.03 Kielce, Czerwony Fortepian
29.03 Wrocław, Radio Ram
17.04 Opole, NCPP
18.04 Jelenia Góra, JCK
23-25.04 Poznań, Spring Break

Warto tam być!