Enea Spring Break: Line-up nabiera kształtu

artyści Enea Spring Break 2019

Organizatorzy przyśpieszają tempo ogłoszeń artystów, którzy pojawią się podczas Enea Spring Break 2019. Do składu dołącza wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej – Mela Koteluk. Zobaczymy też jedenastu innych artystów.

Mela Koteluk zagra na Enea Spring Break 2019

Ogłoszeni artyści Enea Spring Break 2019 robią wrażenie. Cieszy fakt obecności Meli Koteluk. Po jesiennych koncertach w filharmoniach i teatrach, Mela Koteluk wyrusza w wiosenną trasę Migawka ’19 i tym razem nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach oraz podczas festiwali, w tym na Enea Spring Break. Migawka to tytuł trzeciego album artystki wydanego 9 listopada 2018 roku nakładem Warner Music Poland. Dwie poprzednie płyty Spadochron i Migracje zdobyły status podwójnie platynowych płyt.

Inni artyści na Enea Spring Break 2019

Mela Koteluk to nie jedyna ogłoszona artystka, która zagra na tegorocznym Spring Breaku. Podczas imprezy swoją muzykę zaprezentują również Walking On Cars, Sidney Polak, Pejzaż, Sebastian Zawadzki, Alpha Females, Blauka, Izzy & The Black Trees, Marta Zalewska, Seeme, Szklane Oczy, So Flow.

Dotychczasowo ogłoszeni artyści Enea Spring Break 2019

Daria Zawiałow
The Dumplings
Mela Koteluk
Enchanted Hunters
Kasia Lins
Marysa Starosta
Alice Phoebe Lou
Kwiat Jabłoni
Lazy Jack And The Spinning Jenny
Wczasy

Przybył
Adam Repucha
Resina
Santabarbara
The Picturebooks
Andrzej Mrozek
Sosnowski
The Cool Quest
Michał Przerwa-Tetmajer
Walking On Cars
Sidney Polak
Pejzaż
Sebastian Zawadzki
Alpha Females
Blauka
Izzy & The Black Trees
Marta Zalewska
Seeme
Szklane Oczy
So Flow

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści od organizatorów. Śledźcie naszą stronę, a będziecie na bieżąco z imprezą Enea Spring Break 2019. Sylwetki wszystkich artystów znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

Enea Spring Break 2019

Przyszłoroczna edycja  Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku. Przez lata Spring Break urósł do rangi najważniejszych imprez muzycznych w Polsce. Podobnie jak w poprzednich latach, koncerty będą się odbywać w kilkunastu miejscach koncertowych w Poznaniu. Na imprezie wystąpi ponad stu wykonawców krajowych i zagranicznych. Co ważne, po za koncertami będą odbywały się warsztaty i panele dyskusyjne związane z rynkiem muzycznym.

Największa scena festiwalu zlokalizowana będzie, podobnie jak w trzech ostatnich latach, na Placu Wolności. Udział w tych koncertach będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność. Na szczęście odległości między lokacjami nie powinny być zbyt duże, więc będzie możliwość posłuchania większości koncertów.

Enea Spring Break 2019 – karnety

Karnety na przyszłoroczną imprezę Enea Spring Break Showcase Festival & Conference są już dostępne. Znajdziecie je we wszystkich punktach biletowych na terenie kraju oraz w internetowych portalach biletowych.