Dni i Noce Szczytna 2019 – program imprezy

Dni i Noce Szczytna 2019
fot. Dorota Jurek

Nadchodzi wspaniała impreza ze świetnymi gwiazdami. Przed nami Dni i Noce Szczytna 2019, podczas której na scenie pojawią się m.in. Danzel, LemOn czy Patrycja Markowska. Zapraszamy!

Zbliżające się Dni i Noce Szczytna 2019 odbędą się w dniach 19 – 21 lipca. W Szczytnie nie zabraknie atrakcji dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Będą występy artystyczne dzieci i młodzieży, Jarmark Jurandowy, wioska rycerska i Festiwal Kolorów. Fani sportu będą mieli możliwość kibicowania w trakcie mityngu lekkoatletycznego, a w nim udział weźmie Konrad Bukowiecki – mieszkaniec Szczytna, medalista Mistrzostw Europy w pchnięciu kulą. W trakcie trzech wspaniałych dni nie zabraknie muzyki na żywo, ponieważ na scenie wystąpi wielu wspaniałych artystów. Oprócz Krzysztofa Cugowskiego, który wystąpi z Zespołem Mistrzów, będzie jeszcze Patrycja Markowska, Danzel, Harlem, LemOn i wiele innych. Będzie muzycznie, sportowo i kolorowo!

Dni i Noce Szczytna 2019 – program

19 lipca, piątek, Dance Beat
 • 18:30 – Koncert zespołu dziecięcego MazurKids
 • 19:00 – Uroczysta Inauguracja Dni i Nocy Szczytna 2019
  – Odnowienie partnerstwa z Miastami Partnerskimi (Herten i Żywiec)
  – Wpis do Złotej Księgi Szczytna
  – Przemarsz Orszaku Juranda
  – Otwarcie Dni i Nocy Szczytna
 • 20:00 – DEJW / NOWATOR / DANZEL / PLAYBOYS
20 lipca, sobota, BiG BeaT
 • Koncert pamięci Krzysztofa Klenczona
 • 16:00 – Mityng w pchnięciu kulą (wystąpi m.in. Konrad Bukowiecki)
 • 19:30 – Żuki / Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów / LemON

21 lipca, niedziela, Rock Beat

 • 11:00 – Piknik Służb Mundurowych
 • 18:45 – Uroczyste Zakończenie Dni i Nocy Szczytna 2019
 • 19:00 – Frajda / Rock&Roni / Harlem / Patrycja Markowska

W trakcie Dni i Nocy Szczytna nie zabraknie imprez towarzyszących. 20 lipca w parku przy ulicy Pasymska odbędzie się XI Turniej Łuczniczy o Puchar Juranda. Dodatkowo na terenie ORLIKa 2012 przy ulicy Spacerowej będzie można posłuchać Koncertu Opery Kameralnej – Bo To Polska Właśnie, który zacznie się o godzinie 16:00.

W dniach 20-21 lipca na wszystkich uczestników imprezy czekać będą m.in. Jarmark Jurandowy, Wesołe Miasteczko, występy artystyczne dzieci i młodzieży, występy zespołów ludowych, Aleja Rękodzielników, Wioska Rycerska (park ul. Pasymska).

Holi Festiwal (Festiwal Kolorów) odbędzie się 21 lipca w godzinach 15:00-18:00 na terenie ORLIKa 2012 przy ulicy Spacerowej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o