Perfect, Patrycja i Grzegorz Markowscy zagrali w Łodzi! [fotorelacja]

Perfect, Patrycja i Gorzegorz Markowscy zagrali w Łodzi! [fotorelacja]

Długo wyczekiwany przez fanów polskiej muzyki rockowej koncert przeszedł do historii. 13 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie zagrali zespół Perfect, Patrycja Markowska solo oraz w duecie z Grzegorzem Markowskim – na jedynym takim koncercie w Polsce.

Perfect, Patrycja i Gorzegorz Markowscy zagrali w Łodzi!

Równo i bez żadnych opóźnień o godzinie 19:15 w łódzkiej Atlas Arenie rozpoczął się wyjątkowy koncert. Najpierw na scenie pojawiła się Patrycja Markowska, która wykonała większość swoich największych przebojów. Po godzinnym widowisku na scenę wszedł Grzegorz Markowski wraz z chórem Sound n’Grace. Zgromadzeni mogli usłyszeć 4 utwory z najnowszej płyty Patrycji Markowskiej zatytułowanej Droga. Album został wydany wspólnie z Grzegorzem Markowskim i jest to jeden z nielicznych przypadków na całym świecie, kiedy córka wydaje płytę z własnym ojcem.

Jednym z utworów promujących płytę Droga jest utwór Lustro, którego wykonania doczekali się fani zgromadzeni 13 kwietnia w Łodzi.

Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą. Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy.

– opowiada Patrycja Markowska.

Po emocjach związanych z najnowszą płytą Patrycji Markowskiej przyszła chwila na dziesięciominutową przerwę techniczną, po której na scenę wszedł legendarny zespół Perfect. Idź precz, Kołysanka dla nieznajomej, Autobiografia, Nie płacz Ewka, Wszystko ma swój czas, Niewiele mogę Ci dać, Odnawiam duszę czy Chcemy być sobą! – tych utworów nie mogło zabraknąć podczas tego wydarzenia.

Koncert poprowadził znany z radia RMF FM Darek Maciborek, a łódzka Atlas Arena zapełniła się niemal po brzegi. Koncert był nagrywany, więc być może już niebawem doczekamy się wydawnictwa z tego wyjątkowego, wręcz perfekcyjnego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z prawie czterogodzinnego widowiska:

 

Foto – Marcin Twardysko. 

 

Warsaw Summer Jazz Days 2019 | Snarky Puppy i Delvon Lamarr Organ Trio 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o