Dawid Podsiadło wydał singiel “Trofea”

Dawid podsiadło wydał nowy singiel Trofea
fot. Wikimedia Commons

Po sukcesie Małomiasteczkowego i Nie ma Fal, Dawid Podsiadło wydał singiel Trofea, który można już zobaczyć w sieci. To już trzecia produkcja z najnowszej płyty wokalisty – Małomiasteczkowy. Klip do nowego utworu realizowany był z udziałem doskonałych aktorów.

Młody artysta nie zwalnia tempa. 23 maja wokalista skończył 26 lat. Zbiegło się to tym, że kilka dni temu Dawid Podsiadło otrzymał Diamentową Płytę dla swojego najnowszego krążka Małomiasteczkowy. Dawid miał zatem podwójny powód do świętowania.

Z tej okazji ukazał się już trzeci singiel z ostatniego albumu, noszący tytuł TrofeaW teledysku wzięło udział uznane grono polskich aktorów. W realizacji wystąpili: Borys Szyc, Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Magdalena Cielecka, Jerzy Stuhr i Krzysztof Materna. Pomysłodawcą był Dawid Podsiadło i jego manager Maciej Woć. Za produkcję teledysku odpowiada Papaya Films, a reżyserem był sam Daniel Jaroszek.

Jak twierdzi Dawid Podsiadło, to największa teledyskowa produkcja do tej pory.

Zajęła kilka dni zdjęciowych i okupiona była mnóstwem pracy. Niemniej, artysta czuje się spełniony i niesamowicie wyróżniony zaangażowaniem aktorów i producentów.

Klip utrzymany jest w nieco surrealistycznym retro klimacie. Intryguje, trzyma w napięciu, bo właściwie nie wiadomo, czego zaraz możemy się spodziewać. Momentami przypomina kryminalistyczny serial utrzymany w tej konwencji. Nie da się ukryć, że Dawidowi bardzo pasuje taki styl i wygląda na to, że dobrze się w nim czuje.

Zdaniem Daniela Jaroszka, prace nad produkcją wymagały nieco więcej czasu i zaangażowania, ponieważ z założenia produkcja miała być czymś więcej niż kolejnym klipem.

Teledysk jest mieszanką animacji, symboliki, nawiązania do kina. Reżyser spędził długie godziny na dyskusjach i omawianiu kadrów z ekipą produkcyjną, chciał bowiem dopracować każdy szczegół i ukryć intrygujące symbole. Jak przyznał sam Jaroszek, pomysł zaangażowania grupy znanych aktorów w jednym czasie i miejscu, początkowo wydawał się awykonalny. Sukces przedsięwzięcia tym bardziej wszystkich ucieszył.

A Wam podoba się ten nietuzinkowy pomysł? Oceńcie sami.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o