Colours of Ostrava 2021 za 428 dni

Colours of Ostrava 2021

Niedawno do festiwali, które nie odbędą się w tym roku, dołączył Colours of Ostrava 2020. Wiemy już jednak, że festiwal odbędzie się za 428 dni, a dokładnie od 14 do 17 lipca 2021.

Nowy termin Colours of Ostrava mat. prasowe
Nowy termin Colours of Ostrava, mat. prasowe

Colours of Ostrava 2020

Tegoroczny line-up Colours of Ostrava prezentował się wyśmienicie. Wśród headlinerów takie gwiazdy jak The Killers, Twenty One Pilots czy Martin Garrix. Zdecydowanie te trzy powody, były wystarczające, by w lipcu wybrać się do naszych południowych sąsiadów. Niestety festiwal podobnie jak większość europejskich festiwali się nie odbędzie. Co dalej? Organizatorzy przede wszystkim starają się, aby przenieść cały line-up na przyszły rok. Dlatego zachęcają, aby wesprzeć festiwal i nie zwracać tegorocznych biletów, bowiem będzie można je wykorzystać w ramach kolejnej edycji czeskiego festiwalu z kolorami w nazwie. Jeśli jednak chcielibyście zwrócić bilet lub też macie jakieś pytania, można kierować je na oficjalny adres e-mail: info@colours.pl. Więcej informacji o festiwalu, możecie znaleźć na oficjalnej stronie Colours.

Dotychczasowy line-up

Wśród gwiazd tegorocznej edycji, prócz wymienionych wyżej headlinerów, miało znaleźć się wiele świetnych gwiazd. Jedną z nich jest chociażby zespół The Lumineers ze swoim hitem: Ophelia, a także Ho Hey. Wśród ogłoszeń mogliśmy też zauważyć artystów takich jak: LP, Sigrid czy Tones and I.

Co roku festiwal cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a program z roku na rok jest coraz bardziej różnorodny. Możemy natknąć się na wielkie nazwiska, legendy muzycznej sceny oraz na dopiero co raczkujące zespoły. Na pewno warto przyjrzeć się przede wszystkim tym drugim. Podczas tej edycji mieli wystąpić również: Meduza, Dubioza Kolektiv, Meute, Black Pumas, Hiromi, Moon Duo, The Hatters i sporo, ale to naprawdę sporo innych kapel oraz artystów.

Reasumując pozostało nam cierpliwie czekać do kolejnej edycji festiwalu. Wiemy już, że Colours of Ostrava 2021 odbędzie się w dniach 14-17 lipca, a także o tym, że organizatorzy postarają się, by ogłoszony line-up był aktualny również za rok.