Co Jest Grane 24 Festiwal – kto dołączył?

Co Jest Grane 24 Festiwal - kto dołączył

Od warszawskiego festiwalu dzielą nas tylko dwa miesiące! Lista artystów, którzy wystąpią zwiększyła się właśnie o dwóch świetnych artystów!

Co Jest Grane 24 Festival odbędzie się w Warszawie już po raz czwarty. W tym roku data jaką należy sobie zarezerwować to 14-15 czerwca. To wtedy na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie zgromadzą się entuzjaści polskiej muzyki. Na terenie festiwalu nie zabraknie strefy dla głodnych smacznego jedzenia. Własną strefę i atrakcje będą mieli również najmłodsi festiwalowicze.

Wcześniej ogłoszeni artyści, którzy w czerwcu pojawią się w Warszawie to: Paweł Domagała, Daria Zawiałow, Lao Che, Łąki Łan, Mery Spolsky, SMOLIK / KEV FOX, EABS i Waglewski Fisz Emade.

Co Jest Grane 24 Festiwal – kto dołączył?

Baranovski

Baranovski, a właściwie Wojciech Baranowski wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów. Szerszej publice dał się poznać przy okazji czwartej edycji The Voice Of Poland, w której doszedł do finału. Pod koniec stycznia tego roku zaprezentował swój debiutancki album Mamo. Dwa z utworów – Dym, Luźno – długi czas plasowały się na wysokich miejscach list radiowych.

Tęskno

Tęskno jest żeńskim duetem, w którego skład wchodzi wokalistka Joanna Longić i pianistka Hania Rani. Dziewczyny wykonują one autorskie utwory w języku polskim. Ich aranżacje muzyczne wymykają się podziałowi na znane gatunki oraz style – łączą brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. W ich kompozycjach pojawia się również wiele harmonii. 9 listopada 2018 roku na świat dzienny wyszło ich debiutanckie wydawnictwo Mi. Album zebrał wiele pozytywnych recenzji i znalazł się w wielu zestawieniach najlepszych płyt 2018 roku. Są laureatkami Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego oraz otrzymały nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku.

Bilety na festiwal

Bilety w cenie 99 złotych można kupić na stronie organizatora.
Dzieci do lat 12 i dorosłych po 65 roku obejmuje bilet za 1zł. Niepełnosprawni z potwierdzoną niepełnosprawnością kupują bilet specjalny, a ich opiekun na festiwal wchodzi za darmo.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Co Jest Grane 24 Festivalu i odpoczynku przy przyjemnych dźwiękach polskiej muzyki! Aby być na bieżąco dołączcie do oficjalnego wydarzenia festiwalu!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o