Dokument o Beyonce na Netflixie – “Homecoming”

źródło - facebook Beyonce

To o czym plotkowano w branży od dłuższego czasu, zostało w końcu potwierdzone. Netflix wyprodukował dokument o Beyonce. Co wiemy o Homecoming?

Homecoming

Jedna z największych gwiazd muzyki POP, i najsłynniejszy festiwal muzyczny na świecie połączyli siły. Dokument Homecoming cofnie nas w czasie i ukaże występ Beyonce na Coachelli 2018 zza kulis. Premiera 17 kwietnia.

Netflix x Beyonce

O kolaboracji Beyonce z Netflixem mówiono już od jakiegoś czasu. Po sukcesie nagrania na żywo Taylor Swift z trasy Reputation Tour, teraz przyszedł czas na drugą królowę POP. Netflix podgrzał emocje prezentując w zeszłym tygodniu żółty plakat dokumentu. To właśnie w tej tonacji został zachowany zeszłoroczny koncert Beyonce, tak nazywa się program stypendialny prowadzony przez artystkę i na dodatek użyto podobnej czcionki. Fani byli już pewni – szykuje się coś wyjątkowego. W zeszły poniedziałek (8.04.2019) Netflix podzielił się trailerem filmu.

 

 

 “Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia pokażą widzom jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji” ~ czytamy w informacji prasowej od Netflix

Wyjątkowy koncert

Koncert na Coachelli miał miejsce dokładnie rok temu i przeszedł do historii festiwalu. Beyonce musiała odwołać swój występ w 2017 roku ze względu na ciążę. Wróciła w 2018 i jej show pozostało długo na językach. Została pierwszą czarnoskórą piosenkarką, która była headlinerem festiwalu w Palm Springs. Na scenie towarzyszyła jej ponad setka tancerzy, wszyscy ubrani byli w stroje zaprojektowane przez słynną Francuską markę Balmain. W ciągu dwugodzinnego występu zaśpiewała 26 piosenek.

Beyonce

A dokładniej Beyoncé Giselle Knowles-Carter, swoją ostatnią solową płytę wydała w 2016 roku. W zeszłym roku zawitała do Polski, aby razem ze swoim mężem Jayem-Z dać występ na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach trasy On The Run II. Para zaprezentowała Everything Is Love, ich wspólny album studyjny, pod nazwą The Carters. Beyonce dubbinguje postać Nali w nowej ekranizacji Jona Favreau Króla Lwa, który ma ukazać się 19 lipca 2019 r. Podobno nagrała też piosenkę dla filmu razem z Eltonem Johnem i Timem Rice.

 

POLECAMY: Muzyczny upiór ze świetnym producentem – debiutancki album Billie Eilish

Muzyczny upiór ze świetnym producentem – debiutancki album Billie Eilish