Co Jest Grane 24 Festival ujawnił kolejnych artystów

Co Jest Grane 24 Festival ujawnił kolejnych artystów
fot. materiały promocyjne

Do wakacji coraz bliżej, ale jeszcze bliżej do jednego z najbardziej wyczilowanych miejskich festiwali! Do warszawskiego Co Jest Grane 24 Festival pozostał niecały miesiąc!

W tym roku organizatorzy Co Jest Grane 24 Festival zapraszają do stolicy fanów dobrych brzmień już po raz czwarty. Tegoroczna edycja warszawskiego festiwalu odbędzie się w trzeci weekend czerwca – 14 i 15. Jak co roku sceny i inne strefy pojawią się na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Co Jest Grane 24 Festival ujawnił kolejnych artystów

Dotychczasowe muzyczne ogłoszenia obejmują takich artystów jak Paweł Domagała, O.S.T.R., Daria Zawiałow, Lao Che, Łąki Łan, NOVIKA, BARANOVSKi, Mery Spolsky, SMOLIK / KEV FOX, EABS, Waglewski Fisz Emade oraz tęskno.

W najświeższym ogłoszeniu organizatorzy zdradzili, że do ekipy dołączy mocna blond dwójka – Ona rzuca muzyczne zaklęcia, On przekazuje kosmiczną energię. Na czerwcowym festiwalu usłyszymy również Melę Koteluk i Ralpha Kaminskiego!

Mela Koteluk

Mela Koteluk rozpoczęła solową karierę albumem Spadochron, który ukazał się w 2012 roku. Debiut artystki został w 2013 roku nagrodzony dwoma Fryderykami, w kategorii Debiut Roku i Artysta Roku. Drugi krążek Migracje wydała dwa lata później i całkowicie rozkochała nim w sobie słuchaczy, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez niego dwukrotnej platyny. W lipcu 2018 roku Mela wydała trzeci krążek Migawka i historia się powtórzyła – podwójna platyna i Fryderyk w kategorii Album roku pop alternatywny powędrowały w jej ręce. Koncert na Co Jest Grane 24 Festival będzie promował ostatnie wydawnictwo artystki. Nie można tego przegapić!

Ralph Kaminski

Ralph Kaminski jest młodym wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem. Jego twórczość opisywana jest jako artystyczny pop z elementami muzyki filmowej. Ralph współpracuje z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jego tegorocznym sukcesem okazał się występ podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, który zapewnił mu zdobycie Grand Prix. Swój długogrający debiut Morze wydał w listopadzie 2016 roku. Od tamtej pory dał z nim wiele koncertów solowych, ale i festiwalowych, m.in na Open’erze, Kraków Live Festiwal czy Olsztyn Green Festival. Na scenie występuje z My Best Band In The World, za każdym razem pokazując swoją niesamowitą charyzmę.

Ostatnimi czasy artysta zmienił wizerunek – pojawia się w blond peruce i bieli. Wygląda na to, że jest to część większego projektu, być może zapowiadającego również nowe wydawnictwo…

Bilety na Co Jest Grane 24 Festival

Bilety w cenie 99 złotych można kupić na stronie organizatora.

Dzieci do lat 12 i dorosłych po 65 roku obejmuje bilet za 1zł. Niepełnosprawni z potwierdzoną niepełnosprawnością kupują bilet specjalny, a ich opiekun na festiwal wchodzi za darmo.

My z jednym z zapowiedzianych muzyków – Ralphem – widzieliśmy się dość dawno, bo w 2017 roku. Na zdjęciach możecie zobaczyć jak wyglądały wtedy jego koncerty.

Wypłynęliśmy w morze – Ralph Kaminski w Toruniu [Fotorelacja]

Co artysta pokaże podczas występu na Co Jest Grane 24 Festival? Wpadnijcie i sprawdźcie sami!