Łąki Łan i Dmuchawce w Poznaniu [fotorelacja]

Łąki Łan i Dmuchawce w Poznaniu
fot. Natalia Nazar

W pierwszy piątek grudnia 2018 roku na scenie poznańskiej hali MTP 2 wystąpili kolorowi i energiczni Łąki Łan. Więcej barw dodał zespół Dmuchawce, który towarzyszył Łąkom na scenie.

Łąki Łan i Dmuchawce zagrali długi i rewelacyjny koncert, którego świadkiem była stolica Wielkopolski. Koncert odbył się 7 grudnia w poznańskiej hali MTP2 i był idealnym wydarzeniem, aby rozpocząć kolejny jesienny weekend.

Czy może być coś lepszego na spędzenie deszczowego wieczoru niż słoneczna hala MTP2 w Poznaniu? Za sprawą zespołu Łąki Łan i towarzyszącym im muzykom z zespołu Dmuchawce, świat nabrał kolorów, a w uszach brzmiała cudowna i wprowadzająca w dobry nastrój muzyka. Łąki, jak nikt inny na świecie, najlepiej potrafią rozruszać towarzystwo. Dają od siebie moc energii i dostają ją w zamian od publiczności zgromadzonej pod sceną. Są niesamowici – pod wględem muzyki i interakcji z publiką. Ich koncerty zawsze przynoszą pozytywny powiew, który teraz jest potrzebny wszystkim ludziom najbardziej.

Łąki Łan i Dmuchawce – inne oblicze muzyki

O tym, że Łąki Łan są świetni na scenie, wiadomo było od dawna. Nikt nie pomyślał, że ich  koncerty mogą być jeszcze lepsze. Okazuje się, że zespół wie, co zrobić, żeby fani byli zaskoczeni i bardziej zadowoleni z tego, co prezentują. W trakcie tak krótkiej trasy koncertowej muzykom towarzyszy zespół Dmuchawce – rewelacyjna sekcja dęta. Panowie wspaniale wpasowali się w klimat koncertu. Wzbogacili brzmienie, które stało się jeszcze bardziej niepowtarzalne i niesamowite. Trudno w to uwierzyć, ale jest to możliwe! Oprócz tego było widać, jak bardzo są zaangażowani w granie i jak bardzo dobrze bawili się występując z Łąkami. Mieli też czas na zaprezentowanie się, jako że pod koniec koncertu usłyszeliśmy solówki na puzonie i trąbce.

Koncert w Poznaniu

Przede wszystkim była to udana zabawa. Poza doznaniami muzycznymi, publiczność dostała całą masę energii, radości i nawet miłości. Dzięki Łąkom cała hala przytulała się, tańczyła i śpiewała. Po zagranym koncercie wszyscy muzycy tańczyli i również przytulali się na scenie. Wszystkim było żal, że muszą z niej zejść, ale wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć.

 

Najlepsze polskie zespoły XXI wieku