Blaze Bayley prezentuje nowy teledysk

fot. Oficjalna strona zespołu

Były wokalista Iron Maiden, Blaze Bayley, kontynuuje promocję swojego ostatniego, solowego albumu studyjnego. Tym razem muzyk wykorzystał krótką przerwę w koncertowaniu na wydaniu nowego teledysku!

Blaze Bayley pod koniec sierpnia opublikował na swoim YouTubie teledysk w formie lyric video do utworu Eagle Spirit. Piosenka ta, jest jednym z singli pochodzących z wydanego w 2018 roku albumu The Redemption of William Black. Płyta ta jest ostatnią częścią trylogii, na którą składają się także krążki Infinite Entanglement (wydany w 2016) oraz Endure and Survive (wydany w 2017 roku). W pracy nad całą trójką albumów Bayleya wspomagał jego solowy band złożony obecnie z Chrisa Appletona (gitara), Karla Schramma (bas) oraz Martina McNee (perkusja). Za produkcją i edycją video stoi natomiast Richard Pembridge.

Blaze Bayley w Polsce

Dodać warto także, że już w tym roku Bayley po raz kolejny wystąpi w Polsce razem ze swoim solowym bandem. Muzyk wystąpi 26 września w lubelskim Graffiti Klub i 27 września w tyskim klubie Underground. Oba z koncertów będą jednymi z przystanków na trasie koncertowej promującej ostatni album byłego wokalisty muzyka Iron Maiden. Wejściówki na koncerty zakupić można już w przedsprzedaży – cena wynosi obecnie 40 złotych.  W cenie biletu wliczony jest także udział w po koncertowym meet & greet podczas którego nadarzy się okazja, by zebrać autograf Blaze’a oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Europejska trasa Blaze’a Bayleya

A jeśli komuś z jakichś powodów nie pasują terminy polskich koncertów Blaze’a, to nie ma co się załamywać – muzyk podczas września zawita jeszcze do Niemiec, Holandii i Czech. Tak więc dla chcącego nic trudnego! Całkowita rozpiska wrześniowej trasy muzyka prezentuje się następująco:

12 września- Gellen, Holandia
13 września – Mannheim, Niemcy
14 września – Renchen, Niemcy
16 września – Konstanz, Niemcy
19 września – Oldenburg, Niemcy
20 września – Osnabrück, Niemcy
21 września – Krefeld, Niemcy
26 września – Lublin, Polska
27 września – Tychy, Polska
28 września – Brno, Czechy
29 września – Brno, Czechy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here