Wrzesień 2019 w Klubie Underground

Fot-materiały-prasowe

Powoli kończy się już okres plenerowego koncertowania, a to oznaczać może tylko jedno – muzyka ponownie zawita do przeróżnych klubów w całej Polsce! Ciekawą ofertą na wrzesień pochwalić może się na przykład tyski Klub Underground. Coś dla siebie znajdą bowiem zarówno fani stand-upu, sympatycy ciężkich brzmień, jak i fanatycy muzyki punkowej.

18 września – Stand-up Wojtka Pięty

Wrzesień w Undergroundzie rozpocznie się w komediowym stylu. 18 września do Tychów zawita bowiem Wojtek Pięta – komik znany między innymi z scen Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także autor kanału na Youtubie oraz częsty gość w przeróżnych roastach. Wojtek zaprezentuje publiczności swój program o nazwie Zrzutka na Alimenty. W ramach supportu wystąpi pochodzący z Kędzierzyna-Koźla komik Grzesiek Wójtowicz. Wejściówki na występ zakupić można już za 25 złotych w przedsprzedaży.

21 września – Festiwal Silesia PUNX Underground

Podczas trzeciego weekendu września tyski Underground zmieni się w śląską stolicę muzyki punkowej. A to wszystko za sprawą festiwalu Silesia PUNX Underground. Na scenie wystąpią takie legendy sceny punkowej jak GA-GA Zielone Żabki i Prawda. Okazję do zaprezentowania się dostaną także trzy mniejsze bandy – Pijacka Banda, Azotox oraz The BASTARD. Całość koncertu odbędzie się w ramach kampanii  Muzyka Przeciwko Rasizmowi. Wejściówki na festiwal możecie już zakupić zarówno online, jak i bezpośrednio w klubie. Pojedynczy bilet w sprzedaży internetowej kosztuje 40 złotych, natomiast w klubie koszt wynosi 35 złotych. Bilety będzie można także kupić w dniu imprezy, cena podskoczy jednak wtedy do 45 złotych.

27 września  – Blaze Bayley

27 września tyska publiczność poczuć będzie się mogła praktycznie jak na koncercie Iron Maiden. Tego dnia, w Undergroundzie wystąpi bowiem Blaze Bayley, czyli człowiek, który w latach 1994-1999 był wokalistą popularnej “Żelaznej Dziewicy”. Razem z Bayleyem do Tychów przyjedzie jego solowy zespół, w którym na chwile obecną znajdują się: Chris Appleton (gitara), Karl Schramm (gitara basowa) oraz Martin McNee (perkusja). Bilety w cenie 40 złotych zakupić możecie już w internetowej przedsprzedaży.

28 września – Transgresja

Koncertowy wrzesień w tyskim Undergroundzie zakończy występ grupy Transgresja. Dla kapeli będzie to wyjątkowy koncert z dwóch względów – po pierwsze, będzie to pierwszy koncert klubowy, który grupa da po bardzo aktywnym sezonie letnim, po drugie, przed koncertem odbędzie się luźne spotkanie z fanami kapeli podczas którego będzie można porozmawiać z członkami grupy oraz wziąć udział we wspólnej charakteryzacji farbami UV. Wejściówki zakupić można już między innymi na portalu Going. Cena pojedynczego biletu to 25 złotych.

Na wszystkie z wyżej wymienionych imprez biletów z dnia na dzień jest coraz mniej, więc zalecamy spieszyć się z zakupem wejściówek!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here