Alma na koncercie w Polsce!

Fińska wokalistka, która podbiła listy przebojów, wraca do Polski. Alma znów zawita do Warszawy. Znamy już wszystkie szczegóły!

15 kwietnia Alma wystąpi w Warszawskim klubie NIEBO. Zawita u nas w ramach trasy Have You Seen Her? Tour. Bilety będą kosztować 89 złotych i będą dostępne w sprzedaży od 1 lutego. gdzie jeszcze będziemy mogli zobaczyć Alme?

29 Marca – The Academy, Dublin

31 Marca – Sw63, Glasgow

1 Kwiecień – Academy 2, Manchester

2 Kwiecien – The Haunt, Brighton

3 Kwiecień – Elektric Ballroom, London

5 Kwiecień –  Burgerhaus Stollwerk, Colonge

6 Kwiecień – Melkweg Oude Zaal, Amsterdam

7 Kwiecień – Rotonde, Brussels

8 Kwiecień – La Maroquinerie, Paris

10 Kwiecień – Plaza, Zurich

11 Kwiecień – Zoom, Frankfurt

12 Kwiecień – Festaal Kreuzberg, Berlin

15 Kwiecień – Niebo, Warszawa

17 Kwiecień – Club Hollywood, Talllin

18 Kwiecień – Black Box, Helsinki

https://www.facebook.com/CYBERALMA/photos/a.528820833875929/2087206758037321/?type=3&theater

 

Kim jest Alma?

Finowie są z natury pesymistyczni” – mówi Alma. Dlatego nawet gdy wyłącznie na podstawie jej demo jedna z wytwórni zdecydowała się podpisać z nią kontrakt, Alma nie wierzyła, że otworzą się przed nią drzwi do międzynarodowej kariery. Dziś, kiedyjej głos słychać w nagraniach Charli XCXMartina Solveiga czy Duy Lipy, a solowe single puszczają najważniejsze rozgłośnie radiowe na świecie, 23-letnia Finka chyba powoli zdaje sobie sprawę, że jest już za późno na zasłanianie się fińską naturą – sukces stał się faktem. Była finalistką jednego z programów telewizyjnych wyszukujących młode talenty, ale mimo że go nie wygrała, charyzmy i wyrazistej osobowości nie można było jej odmówić.

W 2016 roku nagrała swój pierwszy materiał, ruszyła w trasę koncertową i rozpoczęła współpracę z innymi artystami, dla których zaczęła komponować utwory. Pierwsze utwory zaczęła pisać już w wieku piętnastu lat, a śpiewać kilka lat wcześniej, kiedy odkryła, że muzyka pozwala jej nie tylko zrozumieć świat, ale także dać schronienie. Nie możemy się doczekać, by spotkać się z nią na żywo na warszawskim koncercie w Niebie! “

 

Alma

Nie wydała jeszcze debiutanckiej płyty. Na swoim koncie ma kilka EP’ek oraz singli. Te najbardziej popularne z nich to Chasing Highs czy All Stars. 

Co wiemy o nowym albumie Ariany Grande – Thank U, Next?