Dua Lipa z teledyskiem do piosenki IDGAF!

Dua Lipa, jedna z najciekawszych artystek popowych młodego pokolenia, opublikowała teledysk do piosenki „IDGAF”.

Dua Lipa, czyli 22-letnia Brytyjka o albańskich korzeniach, na początku czerwca zeszłego roku wydała swój pierwszy studyjny krążek. Połącznie popu i alternatywy okazało się strzałem w dziesiątkę. Po światowym sukcesie utworu „New Rules” piosenkarka prezentuje swój kolejny singiel zatytułowany „IDGAF”. W teledysku możemy zobaczyć artystkę w dwóch wersjach walczących między sobą. Nie brakuje też układów choreograficznych, które Lipa wykonuje wspólnie z innymi tancerkami. Klip wyreżyserował Henry Scholfield, mający między innymi na koncie teledysk do ostatniego przeboju piosenkarki “New Rules”, który zdobył status podwójnej platyny w Polsce.

Mimo tego, że teledysk został opublikowany wczoraj (12.01.18) zdobył już ponad 5,6 mln wyświetleń. Wskazuje to na to, że Dua Lipa ma oddaną rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jej nowe projekty.

– Obraz pokazuje, jak walczą ze sobą słaba i silna strona ludzkiej natury, aby w końcu dowieść, że miłość do samego siebie jest tym, co pozwala pokonać wszelkie trudności, wszelkie negatywne opinie, jakie napływają pod naszym adresem – tłumaczy piosenkarka.

Piosenkarka wystąpi w Polsce na Orange Warsaw Festiwal już 1 czerwca! Więcej szczegółów tutaj: Dua Lipa na Orange Warsaw Festiwal!