Zespół LemON wyruszy w kolejną trasę koncertową w wersji unplugged z okazji dziesięciolecia istnienia.
W 2022 roku odbyła się trasa koncertowa grupy LemON z okazji ich dziesięciolecia w dziesięciu największych miastach Polski – między innymi w Częstochowie, Warszawie i Bydgoszczy. Teraz kapela podała informację o kolejnej trasie, która nosi tytuł 10-lecie zespołu LemON na bis UNPLUGGED.
Chcemy Wam podarować mały prezent, TRASĘ UNPLUGGED, w pięknych salach dziesięciolecie LemON na bis. Bardzo się cieszymy na ponowne spotkanie z Wami, gdzie tym razem wsłuchacie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się stworzyć piękne dźwięki. Przyjdźcie, posłuchajcie, powspominajcie razem z nami. Niech to będą wieczory pełne magii, dobrych myśli i oddechu.

Kalendarium
Aktualna rozpiska koncertów wygląda następująco:
- 12 lutego – Opole, Centrum Wystawienniczo-Kongrresowe
- 18 lutego – Kraków, ICE Kraków Congress Centre
- 25 lutego – Gdańsk, Stary Maneż
- 26 lutego – Łódź, Klub Wytwórnia
- 24 marca – Bielsko-Biała, Cavatina Hall
- 31 marca – Warszawa, Scena Relax
- 15 kwietnia – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
- 30 kwietnia – Poznań, MTP Poznań Congress Center

![Breaking Benjamin po raz pierwszy w Polsce [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/773A7661-obrobione-1600-2-218x150.jpg)
![Trzy oblicza elektroniki na Malta Festival: The Blaze, HAAi i Worakls [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/The-Blaze-Haai-Worakls-fot.-Natalia-Nazar-18-218x150.jpg)
![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)