3 kwietnia 2022 roku zespół LemON świętował swój jubileusz dziesięciolecia istnienia w częstochowskiej Hali Sportowej.
LemON powstał w roku 2011 za sprawą udziału w polsatowskim talent-show Must Be the Music. Teraz swoje dziesięciolecie świętowali w Częstochowie. Było dużo radości, jak i wzruszeń. W ramach częstochowskiego koncertu gościnnie wystąpili Sebastian Karpiel-Bułecka i Renata Przemyk.



















































![Trzy muzyczne światy, jeden wieczór. MARO, Devendra Banhart i Benjamin Clementine na Malta Festivalu [fotorelacja]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/MARO-Devendra-Banhart-i-Benjamin-Clementine-Piesn-nocy-letniej.-Peszek-i-Wasik-graja-Kochanowskiego-fot.-Natalia-Nazar-29-218x150.jpg)

![Barry Stock (Three Days Grace): Jesteśmy na scenie od lat i mamy się dobrze [wywiad]](https://kulturalnemedia.pl/wp-content/uploads/2026/06/Summer-Punch-Festival-piatek-fot.-Natalia-Nazar-115-218x150.jpg)