Wieczorna pielęgnacja skóry z przebarwieniami z marką Synchroline!

Lato już za nami, jednak o skórę powinniśmy dbać o każdej porze roku. Szczególnie uprzykrzającym problemem są przebarwienia, których naprawdę trudno się pozbyć i dlatego dermokosmetyki od Synchroline spróbują im zaradzić!

Krem Thiospot Intensive

Włoska marka Synchroline jest Wam już znana z naszych poprzednich publikacji – o problemach suchej skóry oraz o bezpiecznym opalaniu. Tym razem przedstawiam Wam kolejny produkt, jakim jest Thiospot intensive. To skoncentrowany krem rozjaśniający, skierowany dla osób posiadających skórę z przebarwieniami. Działanie preparatu opiera się na połączeniu trzech składników aktywnych, które zapewniają stopniowe hamowanie syntezy melaniny. Dzięki temu po regularnym stosowaniu koloryt skóry ulega wyrównaniu. Ponadto dermokosmetyk zapobiega powstawaniu nowych zmian, a przy tym opóźnia procesy starzenia. Krem należy stosować codziennie podczas wieczornej pielęgnacji.

Krem ma lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo rozprowadza się po skórze. Szybko się wchłania, nie zostawia smug, ani tłustego filmu. Wystarczy cienka warstwa, by pokryć całą twarz, dlatego, pomimo niewielkiej tubki, wystarcza na długo. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, jednocześnie ją nawilżając.

fot. Diana Łętocha

Synchrovit C

Skoncentrowane serum liposomowe z witaminą C sprawdzi się u każdej kobiety. Dzięki płynnej formie zwiększa stabilność witaminy C oraz umożliwia przenikanie i uwalnianie składników aktywnych do skóry. Działanie produktu zostało spotęgowane dzięki antyoksydantowi enzymatycznemu (SOD) oraz mleczanowi cynku.

Jakie korzyści daje preparat? Przede wszystkim wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. Działa zarówno na drobne, jak i głębokie zmarszczki, a także na przebarwienia.

Stosowanie: kobiety w wieku 28-50 lat powinny nakładać roztwór raz dziennie przy wieczornej pielęgnacji, natomiast po 50. roku życia dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Przy nakładaniu produktu na twarz pojawia się uczucie lekkiego szczypania i mrowienia, jednak jest to normalna reakcja. Jedna ampułka wystarcza na 10 dni. Zalecana kuracja trwa 60 dni.

fot. Diana Łętocha

Wieczorna pielęgnacja z marką Synchroline!

Dermokosmetyki Synchroline przeznaczone są na każde problemy skóry, w zależności od jej problemu. Ich działanie potwierdzone jest licznymi badaniami klinicznymi i laboratoryjnymi, dlatego zaufaj im, a skóra odwdzięczy się pięknym wyglądem! Powyższe produkty i wiele więcej znajdziecie na stronie dermakrem.pl.


Podczas wieczornej pielęgnacji warto również nałożyć serum oraz maseczkę na twarz. Po więcej informacji w tym temacie zapraszamy do artykułu o nowościach Face Boom!