Taśmy do zadań specjalnych, czyli trenuj z DM Band!

Niektóre z nas marzą, by schudnąć, inne chciałyby wyrzeźbić swe ciało. Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, łączy nas jedno, wspólne pragnienie: chcemy mieć krągłe i jędrne pośladki! Jak? To proste, wystarczą Ci taśmy DM BAND do treningu od Dawida Mazura!

Kim jest Dawid Mazur i dlaczego warto mu zaufać?

Dawid Mazur to profesjonalny trener, który specjalizuje się m.in. w treningu dla kobiet. Od kilku lat prowadzi zajęcia indywidualne, jak i grupowe. Układa też plany treningowe, dzięki którym wiele osób osiągnęło już swoje wymarzone sylwetki. Warto również wspomnieć, że w 2016 roku otrzymał miano najlepszego trenera regionu w prestiżowym plebiscycie.

Trening pośladków, wyrzeźbienie brzucha, spalanie tkanki tłuszczowej czy tematyka związana z trenowaniem wyskoku również nie ma przed nim tajemnic. Prowadzi treningi z zawodnikami wielu dyscyplin, wcześniej był także zaangażowany w prowadzenie zespołów koszykarskich – męskich i żeńskich oraz klubu dziecięcego. Spektrum jego działań jest bardzo szerokie, a ilość zadowolonych klientów tylko potwierdza skuteczność różnorodnych treningów.

Jako pierwszy w Polsce podjął się produkcji taśm, dzięki którym kobiety mogą wypracować piękne i krągłe pośladki. W sklepie internetowym znajdziemy szeroki wybór krótkich taśm, zestaw 3 taśm longband, opaski na kostki oraz różne plany i programy treningowe.

Fot. Daniel Łętocha

Taśma Malina

Na stronie znajdują się głównie krótkie taśmy DM Band, przeznaczonych do treningu pośladków. Ich szata graficzna jest bardzo różnorodna – od jednolitego koloru po ciekawe wzory. Każda jest piękna i wyjątkowa, jednak ja zdecydowałam się na model Malina. Oprócz gustu, warto zwrócić uwagę na rozmiarówkę gum, ponieważ są dwie wersje: S i M. Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które mają dobre czucie mięśniowe. Jako, że jest mniejsza w obwodzie, szczególnie angażuje pośladki do większej pracy. Idealnie nadaje się podczas treningu na siłowni, jak i w domowym zaciszu.

Rozmiar M również nadaje się do trenowania na siłowni oraz w domu, jednak będzie lepszym wyborem dla tych, którzy chcą ćwiczyć na pełnych zakresach. Moja taśma ma rozmiar S, ponieważ chciałam się skupić głównie na mięśniach pośladkowych. Jak wrażenia?

Fot. Daniel Łętocha

Gdy ciało swe wygina – miód malina!

Malina jest mocną taśmą, wykonaną z dobrej jakości materiału. Zawiera nici antypoślizgowe, które uniemożliwiają zsuwanie się jej z nóg. Ma wyrazisty kolor fuksji i widoczne gumowe logo – DM BAND.

Do tej pory trenowałam z gumowymi mini bandami o różnym stopniu oporu. Taśma Dawida Mazura znacząco się od nich różni: jest grubsza, mniej elastyczna (dzięki czemu ma większy opór) i przede wszystkim – solidniejsza. Trening z nią uważam za udany – przede wszystkim mocno angażuje mięśnie pośladkowe oraz uda do pracy. Czuć przyjemne palenie w mięśniach, co oznacza, że przedmiot robi dobrą robotę.

Fot. Daniel Łętocha

Co najważniejsze, jest stabilna – podczas treningu nie zsuwa się ani nie przekręca (co w przypadku klasycznych minibandów jest notoryczne i irytujące) Jest też mało rozciągliwa, mimo to daje wiele możliwości. Niewątpliwym plusem jest również to, że guma jest masywna, w przeciwieństwie do jej tradycyjnego odpowiednika. Dzięki temu masz pewność, że nie strzeli Ci podczas treningu (tak jak to mi się zdarzyło ostatnio).

Fot. Daniel Łętocha

Nie wiesz, jak trenować z gumą? Nic się nie martw – zamawiając dowolną taśmę otrzymasz także zestaw wideo z 37 ćwiczeniami, a firmowy woreczek na produkt masz gratis.

LONGBAND – zestaw 3 taśm

Longband to nowość na Polskim rynku. Zestaw składa się z trzech taśm różnej długości, które są przeznaczone do treningu całego ciała. Ćwicząc nimi, zaangażujesz nie tylko nogi i pośladki, ale i ramiona, plecy, klatkę piersiową oraz brzuch. Każda z nich ma inny kolor, długość oraz opór. W skład zestawu wchodzą: taśma czarna (105cm), różowa (102cm) i szara (100cm). Można trenować z jedną dowolną lub – jeśli opór jest dla Ciebie za mały – z dwoma albo trzema naraz. Wszystkie wykonane są z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który gwarantuje komfort podczas różnorodnych ćwiczeń.

Fot. Daniel Łętocha

Co trzy taśmy to nie jedna!

Trening z długimi taśmami również zaliczam do udanych. Dzięki różnorodnej rozmiarówce mogłam trenować różne partie mięśniowe. Kolorystyka jest stonowana, z widocznym gumowym logo DM BAND na każdej z nich. Gumy są miękkie i łatwo się rozciągają, stawiając opór kiedy trzeba. Fajne jest to, że można ćwiczyć zarówno jedną, jak i wszystkimi naraz – dzięki temu trening może być za każdym razem różnorodny i stopniowo trudniejszy. Zajęcia z nimi nie będą nudne, ponieważ można wykonać przy ich użyciu niemal każde ćwiczenie. Pomimo, że są cienkie, są bardzo trwałe i również nie pękną podczas wykonywania ćwiczeń.

Fot. Daniel Łętocha

Jeśli i w tym przypadku nie wiesz, jak nimi ćwiczyć, nic straconego – przy zakupie otrzymasz na email zestaw konkretnych ćwiczeń, a taśmy także dostaniesz w firmowym, praktycznym woreczku. Warto też wspomnieć, że pomimo, iż gumy przeznaczone są głównie dla kobiet, mężczyźni również mogą z nimi trenować!

Fot. Diana Łętocha

Trenuj z Dawidem Mazurem!

Temu trenerowi z pewnością możesz zaufać – nie tylko gwarantuje Ci świetny sprzęt do ćwiczeń, ale także zmotywuje do działania i pomoże wreszcie osiągnąć wymarzone cele. Jest profesjonalistą, który pasję przekuł w zawód. Liczne metamorfozy zadowolonych klientów możesz zaobserwować na jego stronie internetowej, a ciekawe i praktyczne informacje na temat treningów i zdrowia – na blogu trenera. Polecane w artykule taśmy treningowe i inne akcesoria znajdziecie na stronie trenerdawidmazur.pl/shop!


Do treningu potrzebujesz także wygodnego stroju. Jeśli zależy Ci na wygodzie i komforcie podczas trenowania, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem o marce Boco Wear!