Czas na relaks z Yoga Flow Store!

fot. Daniel Łętocha

Każdemu z nas potrzebny jest relaks. Niekiedy trudno nam osiągnąć ten błogi stan z dala od stresu i zmartwień. Idealnym rozwiązaniem może być więc regularne trenowanie jogi lub medytacja, ale do praktykowania potrzebna Ci jest dobra mata. Gdzie taką znaleźć? W Yoga Flow Store!

Yoga Flow Store

Yoga Flow Store to sklep internetowy z matami przeznaczonymi do praktykowania jogi. Firma powstała z inspiracji do odkrywania siebie i świata oraz z potrzeby dzielenia się doświadczeniami. Koncepcja i pomysł pojawiły się w Australii, w której zespół odkrył magię tej unikalnej dziedziny, co zaowocowało tym, że maty są teraz do kupienia w Polsce. Wszystkie są przyjazne środowisku, a każda z nich ma niebanalne wzornictwo, inspirowane podróżami i poznanymi kulturami.

fot. Daniel Łętocha

Dla harmonii, duszy, ciała i umysłu

Wszystkie maty wykonane są ze 100% naturalnego kauczuku, który jest całkowicie biodegradowalny. Nie zawiera sztucznych substancji, co oznacza, że produkt nie posiada sylikonów ani kleju. Powierzchnia produktu jest antypoślizgowa, co zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę korzystania. Zawdzięcza to delikatnej, przyjemnej w dotyku i absorbującej wilgoć mikrofibrze.

fot. Daniel Łętocha

Maty wyróżnia także ultra lekkość, która powoduje komfort podczas praktyki. Dzięki tej lekkości matę możemy zabrać wszędzie – do parku, klubu fitness czy na wyjazdy. Do każdej z nich dodawany jest unikalny futerał, dzięki któremu można wygodnie, i bez problemu przenieść matę w dowolne miejsce, nie niszcząc jej.

Fot. Daniel Łętocha

Do wyboru, do koloru

W sklepie Yoga Flow Store znajdziemy dwa rodzaje mat: travel i comfy. Travel będą idealne dla osób, które planują zabierać swoje maty na częste wyjazdy. Produkt waży zaledwie 1,75 kg i jest grubości 2 mm. Łatwo ją więc przenieść, a ponadto nada się na różnych powierzchniach.

Comfy jest nieco grubsza od poprzedniego modelu – waży 2,8 kg, a jej grubość wynosi 3,5 mm. Dzięki temu zapewnia idealną amortyzację i bezpieczeństwo, podczas wykonywania różnych asan. Szczególnie polecana dla osób o wrażliwych kolanach i łokciach oraz praktykujących w domu.

Każda z mat, bez względu na rodzaj, odznacza się wyjątkowym designem. Posiadają unikalne połączenie kolorów i nadruków, co w efekcie tworzy niepowtarzalne, uspakajające wzory. Kolorystyka mat to głównie kompozycja różu, niebieskiego i fioletu.

fot. Daniel Łętocha

Mata Wonderlust Comfy

Moim wyborem jest mata Wonderlust Comfy. Ujęła mnie już od pierwszego wejrzenia swoim niesamowitym wzorem. Połączenie pastelowych odcieni różu z niebieskim oraz widoczne w tle falujące morze jeszcze przed rozpoczęciem praktyki działa uspokajająco i relaksująco. Mata bez problemu rozwija się po powierzchni, dopasowując się do jej kształtu. Nie zwija się na rogach, nie odstaje, ani nie trzeba jej poprawiać. Ma idealną długość, więc bez problemu można na niej wykonywać różne pozycje – siedzące, stojące czy leżące.

fot. Daniel Łętocha

Jest bardzo wygodna – miękka w dotyku i antypoślizgowa. Nie przesuwa się podczas praktyki, co jest jej ogromną zaletą. Poleca się, by dla lepszej przyczepności spryskać matę delikatnie wodą, choć i bez tej czynności przyczepność jest dobra. Nie czuć od maty sztucznego zapachu, jaki nierzadko towarzyszy tym klubowym. Faktycznie jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu, a futerał jest bardzo gustowny i praktyczny, idealny do przechowywania maty czy jej przenoszenia z miejsce na miejsce.

fot. Diana Łętocha

Z miłości i pasji do jogi

Decydując się na matę od Yoga Flow Store zyskujesz pewność, że Twój trening będzie maksymalnie wydajny i przyjemny. Produkty są ekologiczne, wysokiej jakości, bardzo starannie wykonane i przepiękne. Idealnie sprawdzą się nie tylko podczas treningu jogi czy medytacji, ale i przy rozciąganiu się czy przy treningu brzucha lub mięśni pośladkowych, Bez względu na to, czy zdecydujecie się na model Travel czy Comfy – wasza praktyka na pewno będzie udana, a Wy poczujecie się zrelaksowani. Model Wonderlust Comfy oraz inne znajdziecie na stronie yogaflowstore.com. Namaste!


Jeśli chcesz także zdrowo się odżywiać, zajrzyj do recenzji o sklepie Fitback!