Walentynki z The Kelly Family w Polsce!

The Kelly Family będzie świętować Walentynki w Polsce! Zespół wystąpi w naszym kraju w ramach europejskiej trasy z okazji 25-lecia wydania płyty Over The Hump i 14 lutego przyszłego roku pojawi się w krakowskiej Tauron Arenie!

Trochę historii

The Kelly Family to amerykańsko-europejski zespół wykonujący muzykę rockową, popową oraz folkową. Rozpoczęli karierę w połowie lat 70. pod nazwą The Kelly Kids. Początkowo śpiewali na ulicach i w metrze, z czasem zostali zauważeni. Sami nagrywali i produkowali swoje płyty, zajmowali się organizacją i nagłośnieniem swoich koncertów. Byli również zapraszani do programów telewizyjnych.  Stopniowo zyskiwali coraz większą popularność, jednak to właśnie album Over The Hump wydany w 1994 roku był przełomem w ich karierze. Krążek w Polsce pokrył się potrójną platyną, a w Niemczech – poczwórną, i to na nim znalazły się takie przeboje, jak An Angel lub Roses Of Red. Otworzył on słynnej rodzinie drzwi do międzynarodowej sławy – The Kelly Family stali się znani w Europie, RPA, Chinach, Stanach Zjednoczonych oraz w Brazylii. Ich ostatnia płyta – We Got Love – ukazała się w 2017 roku, po 12 latach przerwy w nagrywaniu. W sumie grupa nagrała aż 17 albumów studyjnych, a także wydała 3 albumy koncertowe.

The Kelly Family w Polsce

Początkowo trasa 25 YEARS OVER THE HUMP World Tour miała objąć tylko 20 miast, jednak wobec ogromnego zainteresowania i entuzjazmu  fanów  formacji – wyprzedano już ponad 80% biletów – koncerty obejmą rekordową liczbę 41 miast. W tym również Polskę – zespół odwiedzi krakowską Tauron Arenę 14 lutego 2020 roku.

Jak twierdzą członkowie grupy, koncert zostanie podzielony na dwie części. W pierwszej zagrają  utwory z Over The Hump, w tym te nie grane od lat, a w drugiej fani usłyszą swoje ukochane piosenki oraz wszystkie najlepsze kawałki z 40-letniej kariery swoich idoli.

Gdzie kupić bilety?

Organizatorem  jedynego  koncertu The Kelly Family w naszym kraju  jest  JVS  Group  Sp. z o.o., dzięki którym zobaczymy w Polsce m.in. Placido Domingo czy Mireille Mathieu. Bilety można nabyć na stronie eventim.pl w cenie od 129 złotych.