Punky Reggae Live 2020 – nowe terminy koncertów!

Punky Reggae Live 2020 - nowe terminy koncertów!
fot. Wydarzenie na Facebooku

Po tym jak pandemia koronawirusa sparaliżowała praktycznie cały świat, nie dziwi fakt, iż wiele tras koncertowych zostało odwołanych, bądź przełożonych. Taki też los spotkał niestety pozostałe koncerty na tegorocznej odsłonie trasy Punky Reggae Live.

Przełożonych zostało ostatnie sześć koncertów trasy organizowanej przez płocczan z Fabren Lehre. Mowa tutaj dokładnie o występach we Wrocławiu, Poznaniu, Jarocinie, Białymstoku, Zabrzu oraz Gomunicach. Najnowsze terminy koncertów trasy Punky Reggae Live 2020 prezentują się następująco:

Ponadto, poza przełożonymi terminami na rozpisce występów znajdziemy  jeden dodatkowy koncert. Wykonawcy zawitają jeszcze bowiem do tyskiego Klubu Underground. Występ będzie miał miejsce 4 grudnia.

Pozostało więc tylko mieć nadzieję, że do tego czasu pandemia przystopuje i cieszenie się muzyką podczas koncertów znowu będzie możliwe. Organizatorzy trasy rzecz jasna zapewnili, że zakupione wcześniej bilety zachowują swoją ważność. Istnieje także możliwość zwrotu biletu w miejscu zakupu, jednak solidarnie z akcją #CzekamNieZwracam apelujemy, by na chwilę obecną wstrzymać się z tą decyzją!

Punky Reggae 2020 – kto wystąpi?

Podczas tegorocznej edycji chłopaki z Farben Lehre zaprosili do współpracy kilka ciekawych kapel. Razem z nimi podczas trasy występują bowiem Dr Misio (rozpoczynający promocję nowego krążka) oraz The Analogs! (świętujący swoje 25. urodziny) Przed trójką headlinerów na każdym koncercie prezentuje się także support. W roli tej na przełożonych koncertach wystąpią:

Bilety na Punky Reggae 2020 – gdzie kupić i jakie ceny?

Wejściówki na pozostałe imprezy z cyklu Punky Reggae 2020 zakupić można w dalszym ciągu w przedsprzedaży internetowej. Koszt pojedynczego biletu wynosi 55 złotych. Możliwy jest także zakup wejściówki w dniu koncertu, jednak cena podskoczy wtedy do 60 złotych.