Kolejne ogłoszenia Fest Festival!

headliner Fest Festival

Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy zagrają podczas pierwszej edycji Fest Festival. Impreza odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie.

Ogłoszenia Fest Festival

Organizatorzy ogłosili dziś, że partnerem festiwalu będzie marka Coca-Cola. Podczas imprezy zostanie utworzona specjalna scena – Coke Stage, na której wystąpią topowi polscy artyści, czyli Natalia Szroeder, SARSA, Otsochodzi, Smolasty, HOLAK i RAU. Są ta już piąte ogłoszenia Fest Festival. Czy możemy spodziewać się kolejnych?

Tym samym artyści dołączą do ogłoszonych wcześniej kultowego Wu-Tang Clanu, czarujących Little Dragon, tanecznego Lost Frequencies, Vitalic oraz projektu Albo Inaczej, podczas którego zaprezentują się: Krystyna Prońko, Ten Typ Mes, Miuosh, Natalia Nykiel, Rosalie., Piotr Zioła, Te-Tris oraz Emil Blef. W ostatnim czasie organizator ogłosił innych polskich artystów. Na Fest Festival 2019 zagrają Paweł Domagała, Tulia, Bedoes, Arek Kłusowski, BARANOVSKi, atem, Bleeding Moses, blunt razor, Funkasanki, Honeycomb, Jagoda Kret, KOLORY, Mgły, RAT KRU, oraz Leszek Stanek. Niespodzianką może być również obecność zespołu Meute, który został ogłoszony zaraz po zakończeniu wyprzedanych koncertów w Krakowie i Warszawie. To z kim bawimy się w sierpniu w Chorzowie? Szykuje się FEST impreza!

Pierwsza edycja Fest Festival

Informacja o pojawieniu się nowego festiwalu na Śląsku zaskoczyła wielu. Do mocnej już festiwalowej obsady w rejonie dołączył Fest Festival, który odbędzie się 23-24.08 w Parku Śląskim w Chorzowie. Jak twierdzi organizator – agencja Follow The Step – podczas dwudniowej imprezy możemy spodziewać się gwiazd światowego formatu oraz unikalnej scenografii, a wszytko to w jednym z największych miejskich parków w Europie. Czy impreza na dłużej wpisze się do koncertowej mapy Polski? Po pierwszych ogłoszeniach wydaje się, że warto dać jej szansę.

Fest Festival 2019 – bilety

Karnety na Fest Festival są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej festiwalu. Promocyjna pula karnetów Early Bird w cenie 229 zł była dostępna wyłącznie do 15.03. Aktualnie w sprzedaży są karnety z kolejne poziomu cenowego – 259 zł. Bilety w tej cenie dostępne będą do 15.06 (o ile pula nie wyprzeda się szybciej). Tuż przed imprezą za karnet będzie trzeba zapłacić 279 zł. Do każdego karnetu będzie można wykupić miejsce na polu namiotowym w cenie 100 zł. Jeśli jesteście zainteresowani jednodniową wejściówką, to można ją zakupić w cenach 149/169 zł.