Otwarcie Kina Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie – konkurs

Muzeum Polskiej Wódki

Warszawska Praga uchodzi za kulturalne serce stolicy. Zagłębie muzeów i teatrów, gdzie odbywają się kameralne koncerty niezależnych artystów. Klimat kulturalnej dzielnicy nie byłby pełny bez świątyni X Muzy. Już w ten piątek otwarcie Kina Muzeum Polskiej Wódki w zabytkowym budynku Zakładu Rektyfikacji w Centrum Praskim Koneser. Mamy dla was podwójną wejściówkę na pierwszy seans!

Kino Muzeum Polskiej Wódki

W odpowiedzi na zamknięcie ostatniego praskiego kina Praha, Muzeum Polskiej Wódki podjęło decyzję o otwarciu kina mieszczącego się w kameralnej, stylowej sali Centrum Praskiego Koneser. We współpracy z dystrybutorem Gutek Film w repertuarze znajdą się artystyczne i niezależne produkcje, które co prawda zniknęły już z afiszy, ale warte są obejrzenia.

Muzeum Polskiej Wódki

McQueen

Pokazy dla miłośników dobrego kina rozpocznie film w reżyserii Iana Bonhôte’a i Petera Ettedgui. McQueen, czyli dokument o życiu i twórczości jednego z największych wizjonerów świata mody, cieszy się entuzjastycznymi recenzjami na całym świecie. Ubogi chłopak z Londynu dzięki wyobraźni i animuszowi stał się prawdziwym królem świata mody. Film odsłoni przed widzami nieznane dotąd sekrety, które McQueen skrywał pod maską.

Muzeum Polskiej Wódki

Projekcje w Kinie Muzeum Polskiej Wódki

będą odbywały się w każdy piątek o godzinie 20:45. Bilety można zakupić w Salonie Alkoholi Alembik (wejście od Placu Konesera), zarezerwować mailem pisząc na adres: kino@pvm.pl lub telefonicznie pod numerem: 513 289 260. Cena biletów wynosi 20 zł, sala liczy 46 miejsc. Na widzów czekają także niespodzianki od Baru ¾ oraz Salonu Alkoholi Alembik. Pierwszy seans odbędzie się już 12 kwietnia 2019 r. Repertuar kina można znaleźć na stronie: muzeumpolskiejwodki.pl/aktualnosci/seanse-ze-sztuka-w-tle

Muzeum Polskiej Wódki

Konkurs – zdobądź wejściówki na seans filmu McQueen!

Co zrobić, by wygrać?
Wystarczy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Czym dla Ciebie jest świat mody?

Regulamin konkursu

  1. Konkurs jest organizowany pod nazwą: Zdobądź wejściówki na seans filmu McQueen!
  2. Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media, a sponsorem Kino Muzeum Polskiej Wódki.
  3. Konkurs trwa od 11 do 12.04 br. do godziny 13.00
  4. W konkursie może wziąć udział pełnoletni internauta, który w czasie od trwania konkursu wyśle odpowiedź na maila: krzysztof.sadowski@kulturalnemedia.pl.
  5. Temat maila konkursowego musi brzmieć: Konkurs. McQueen
  6. Nagrodą w konkursie jest podwójna wejściówka na pokaz filmu McQueen.
  7. Seans odbędzie się 12.04 o godzinie 20.45 w Kinie Muzeum Polskiej Wódki
  8. Zdobywcami nagrody będą Uczestnicy, których odpowiedzi na pytania konkursowe redakcja uzna za najciekawsze.
  9. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową 12 kwietnia br.
  10. Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych celem nadesłania wygranej.