Tim Skold prezentuje nowy materiał

Tim Skold prezentuje nowy materiał
Fot: Side-line.com

Były gitarzysta Marilyna Mansona, Tim Skold, powrócił z nowym materiałem. Jego samodzielną dyskografię wzbogacił niedawno wydany krążek Never Is Now, na którym muzyk kontynuuje romans z muzyką elektroniczną i industrialną.

Najnowsze wydawnictwo Skolda ujrzało światło dzienne 4 kwietnia bieżącego roku.  Na płycie znajdziemy piętnaście utworów utrzymanych w klimacie industrial metalu połączonego z muzyką elektroniczną. Warto wspomnieć, że Never Is Now to całkowicie samodzielne dzieło Skolda. Muzyk stworzył na własną rękę wszystkie partie instrumentalne, oraz napisał i zaśpiewał wszystkie teksty. Wydawnictwo zostało wydane pod szyldem wytwórni Cleopatra Records. Płytę (w cenie 9 dolarów) zakupić można już za pośrednictwem serwisu Bandcamp. Przed zakupem możemy przesłuchać całość materiału całkowicie za darmo. Never Is Now na chwile obecną nie jest promowane żadnym teledyskiem, więc zachęcamy do zapoznania się z klipem wideo do utworu Better the Devil z poprzedniego albumu muzyka:

Tim Skold – Never Is Now, tracklista i okładka

Jak już wcześniej było wspomniane, na najnowszej płycie Tima Skolda znajdziemy aż piętnaście nowych piosenek. Poniżej znajdziecie kompletną rozpiskę utworów, które znalazły się na płycie, oraz okładkę, która zdobi wydawnictwo:

 1. Never Is Now
 2. Small World
 3. Pharmaceuticals
 4. Roses
 5. Please Remain Calm
 6. Ravenous
 7. In Another Life
 8. This Is The End
 9. Idle Hands
 10. Temple Of Rage
 11. Be Brave
 12. AmericanBluff
 13. This Is What You Get
 14. Insatiable
 15. And So
Tim Skold i jego nowe wydawnictwo - okładka
Fot: Facebook muzyka

Tim Skold w trasie

Warto także wspomnieć, że już podczas tegorocznego lata Skold wyruszy w trasę promującą swój nowy krążek. Tournee muzyka rozpocznie się 11 lipca w San Diego, a zakończy 10 sierpnia w Hollywood.  Podczas występów na scenie Timowi towarzyszyć będą perkusista Jon Siren i multiinstrumentalista Nero Bellum. W roli supportów zaprezentują się natomiast industrial – metalowe grupy Echo Black, Optic Oppression i Komrads. Nie wiadomo jednak niestety, czy trasa rozrośnie się do większych rozmiarów, czy zakończy tylko na zapowiedzianych już przez muzyka datach.

Tim Skold w trasie
Fot: Facebook muzyka