Logic i Wu-Tang Clan łączą siły!

Logic i Wu-Tang Clan
fot. http://www.electronicbeats.pl/the-feed/logic-wyda-nowa-plyte-juz-miesiac/

Logic i Wu-Tang Clan połączą siły na nowym albumie amerykańskiego rapera! Nowe wydawnictwo pojawi się już niebawem!

Logic inaczej zwany Bobby Tarantino zapowiedział na Instagramie, iż na jego nadchodzącym albumie pojawi się cały skład legendarnej grupy Wu-Tang Club. Nowe wydawnictwo pod tytułem Young Sinatra IV ukaże się 28 września 2018. Będzie to kontynuacja mixtape’ów, które raper wydawał jeszcze przed debiutem. Zanim jednak Logic przekazał tę wiadomość fanom, wcześniej zaprezentował swoją oficjalną zapowiedź w postaci freestylu na klasycznym bicie RZA Bring The Pain z debiutanckiego krążka Method Mana, Tical.

Mówią, że chcą starego Logica / Tego, który ma flow jak kran / Wciąż jestem tym samym gościem / Ale oni nie wierzą, jakby byli agnostykami / Jeśli wydam jakiś boom bap, będą myśleli, że to nostalgia– rapuje w YSIV Freestyle.

Logic i Wu-Tang Clan razem na płycie

Biorąc pod uwagę podekscytowanie rapera oraz jego zapewnienia o tym, iż jest to jeden z najlepszych albumów jakie stworzył, możemy się spodziewać czegoś naprawdę mocnego. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na premierę i sprawdzić jak bardzo owocna będzie współpraca Bobby’ego z członkami zespołu Wu-Tang Clan.

Logic – raper z przesłaniem

Logic to tak naprawdę Sir Robert Bryson Hall II. Jest on amerykańskim raperem, kompozytorem oraz producentem muzycznym. Rok temu wydał album Everybody, na którym znalazło się kilka perełek. Jedną z nich zdecydowanie była piosenka 1-800-273-8255, ale i także teledysk stworzony do utworu, który był przejmującym obrazem o nastolatku rozważającym samobójstwo. Tytułowy numer telefonu to zapobiegający samobójstwom numer Lifeline, na który można zadzwonić w momentach załamania, by otrzymać wsparcie innej osoby. Teledysk ogląda się niczym film, a raper zadbał także i o to, aby pojawiły się w nim znane twarze takie jak Don Cheadle czy Luis Guzman. W dzień premiery odnotowano najwyższą liczbę telefonów w historii NSPL (National Suicide Prevention Lifeline).

Organizacja opublikowała post, pokazujący jak bardzo utwór amerykańskiego rapera wypromował Lifeline i tym samym pomógł ogromnej ilości ludzi.

View this post on Instagram

The most important song I’ve ever wrote

A post shared by Logic (@logic) on

 

Już niedługo koncert Kodaline w Polsce!

Kodaline już za niespełna miesiąc na dwóch koncertach w Polsce!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o