Kodaline już za niespełna miesiąc na dwóch koncertach w Polsce!

Kodaline wraca do Polski
Kodaline wraca do Polski

14 października w Warszawie, a dzień później w Krakowie, irlandzka formacja Kodaline zaprezentuje na żywo swój najnowszy materiał.

Blisko dwa lata temu Kodaline zagrali największy koncert w swojej historii. Wystąpili dla 20 tysięcy fanów zgromadzonych w dublińskim Marlay Park. Tym samym podkreślili status jednego z najważniejszych irlandzkich zespołów ostatnich lat. Ich koncert w rodzinnym mieście zamknął okres promocji drugiego albumu i pozwolił na rozpoczęcie prac nad kolejnym.

Kodaline wraca do Polski!

Na przestrzeni ostatniego roku poznaliśmy dwa single. Oba najprawdopodobniej znajdą się na nadchodzącym albumie. Pierwszym utworem był wzruszający Brother, do którego teledysk na  YouTube obejrzano ponad 15 milionów razy. Nowszą propozycją jest Follow Your Fire, od marca zdobywający coraz większą popularność. Nie sposób nie usłyszeć w nowych piosenkach kierunków, które wyznaczyła Kodaline współpraca z norweskim dj’em i producentem (Kygo) przy hicie Raging. Muzyka Kodaline nabrała elektronicznej mocy i brzmi bardzo przebojowo. Trzecia, jeszcze niezatytułowana płyta została nagrana z plejadą producentów – guru muzyki pop Waynem Hectorem, Jonnym Cofferem (Beyonce, Emeli Sande, Naughty Boy) i Two Inch Punch (Rag ‘n’ Bone Man, Sam Smith).  Szczegóły jej premiery powinniśmy poznać wkrótce.

Debiutancki album Kodaline In a Perfect World ukazał się w 2013 roku. Krążek błyskawicznie pojawił się na szczycie irlandzkiej listy najchętniej kupowanych płyt oraz na trzecim miejscu UK Top 40. Zespół zbudował również silną pozycję w USA i w Europie, o czym muzycy przekonali się grając wyprzedany koncert w jednym z warszawskich klubów oraz dwa występy festiwalowe gromadzące pod sceną tłum fanów. Drugi album Kodaline, Coming Up for Air ukazał się na początku 2015 roku i szybko powtórzył sukces debiutu. Latem 2016 roku ogromną popularnością cieszył się singiel Raging nagrany przez Kodaline wspólnie z norweskim producentem muzyki elektronicznej Kygo.

Zobacz nowy singiel Kodaline – Worth It
Kodaline wraca do Polski, zagrają już w październiku

14 października, WARSZAWA, Klub Palladium

15 października, KRAKÓW, Klub Studio.

Bilety

14 października, WARSZAWA, Klub Palladium – 125 PLN

15 października, KRAKÓW, Klub Studio – 100 PLN, 120 PLN

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o