Xenoblade Chronicles: Definitive Edition – nowe zwiastuny!

Xenoblade Chronicles

Nintendo wypuściło trzy nowe zwiastuny promujące remaster Xenoblade Chronicles: Definitive Edition. W sam raz na zaostrzenie apetytów przed zbliżającą się premierą.

Posiadacze Nintendo Switcha nie są ostatnio rozpieszczani dużą liczbą nowych tytułów na ich platformę. Pewnym pocieszeniem jest zbliżająca się premiera gry Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, która nastąpi już 29 maja. Będzie to odświeżona wersja gry jRPG z 2010 roku, która pierwotnie ukazała się na Nintendo Wii. Japońska firma podgrzewa atmosferę publikując aż trzy nowe zwiastuny fabularne:

W ciągu dekady od swojego debiutu Xenoblade Chronicles zdobyło uznanie fanów japońskiego gałęzi RPG-ów za sprawą złożonej mechaniki walki, ciekawej fabuły oraz oryginalnego settingu. W tym fantastycznym uniwersum ludzie żyją na ciele gigantycznego bóstwa Bionis toczącego odwieczną walkę ze swoim nemezis o imieniu Mechonis. Jedyną nadzieją ludzkości, która pogrążona jest w konflikcie z żyjącymi na Mechonisie maszynami okazuje się tajemniczy, potężny miecz Monado.

Remaster nie tylko zaoferuje usprawnioną oprawę graficzną, lecz również rozbudowaną ścieżkę dźwiękową, usprawniony interfejs i – co najważniejsze – zupełnie nową zawartość fabularną. Pozostaje zacierać ręce i czekać na rychłą premierę.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 – Remaster już we wrześniu!

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 – Remaster już we wrześniu!