The Last Of Us II ponownie opóźnione!

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa wiele osób z branży gier spodziewało się, że premiery części gier mogą zostać opóźnione. Niestety kolejną ofiarą takich odwoływań padło właśnie The Lat Of Us II.

Początkowo premiera drugiej części The Last Of Us II miała odbyć się 29 maja, po już wcześniejszym przesunięciu jej z 14 lutego, ale niestety Naughty Dog poinformowało, że i wtedy nie będziemy mieli okazji zapoznać się z ich dziełem.

Nie ma oczywiście co winić amerykańskiego producenta, ponieważ sytuacja na świecie jest jaka jest i przede wszystkim wszystkie siły powinny być skupione na walce z pandemią. Niestety nie mamy żadnych informacji, kiedy ewentualnie możemy się drugiej części The Last Of Us spodziewać, bo premiera jest zawieszona do odwołania. Miejmy nadzieję, że szybko uporamy się z koronawirusem i będziemy mieli możliwość aby zapoznać się z tą wyczekiwaną produkcją!

Czy pomimo opóźnienia dalej czekacie na produkcję Naughty Dog? A może takie wyczekiwanie powoduje u was zniechęcenie? Piszcie śmiało w komentarzach!

Odjechane Jednorożce – recenzja ulubionej karcianki studentów

Odjechane Jednorożce – recenzja ulubionej karcianki studentów