Skórki Mistrzów Świata w League of Legends 2019

Przez cały październik światowa scena e-sportowa z napięciem śledziła poczynania najlepszych drużyn podczas finałów Mistrzostw Świata w League of Legends. Szczególnie my, jako Polacy z zaciśniętymi kciukami oglądaliśmy finał, gdzie przeciwko FunPlusPhoenix, mierzyło się G2 z naszym rodakiem w składzie. Niestety to Chińczykom udało się wygrać całe zawody. Jak przystało na tradycję – zwycięzcy wybierają po jednym z bohaterów, do których ma zostać zrobiona skórka z motywem drużyny. Właśnie poznaliśmy końcowe wybory.

W zasadzie to dywagacje na temat tego, którzy bohaterowie dostaną skórkę pojawiły się już po wygranej FPX. Sporo mówiło się o wybraniu Yasuo przez midlanera chińskiej formacji. Ostateczny głos Doinb padł jednak na Malphite, który według niego powinien dostać specjalny taniec, który gracz zaprezentował na Twitterze dzień przed samym finałem.

Biorąc pod uwagę fakt, że co roku data wypuszczenia zwycięskich skórek jest inna to nie można dokładnie określić, kiedy zostaną one udostępnione do zakupu przez graczy. Według ostatnich premier można jednak obstawiać, że pojawią się one między marcem, a majem.

Lista bohaterów, które dostaną skórkę:

  • GimGoon – Gangplank
  • Tian – Lee Sin
  • Doinb – Malphite
  • LWX – Vayne
  • Crisp – Thresh

Nowe okazy z regionu Unova w Pokemon GO

Nowe okazy z regionu Unova w Pokemon GO