Metro Exodus – poznaliśmy datę premiery dodatku Sam’s Story

Metro: Exodus

Deweloper 4A Games poinformował o dacie premiery drugiego dużego dodatku do gry Metro Exodus. W rozszerzenie o nazwie Sam’s Story zagramy 11 lutego.

Już wkrótce fani gry Metro Exodus zyskają pretekst na powrót do postapokaliptycznego uniwersum. Będzie nim drugie duże rozszerzenie o nazwie Sam’s Story, które zadebiutuje 11 lutego na PC, Xboxie One, PlayStation 4 oraz Google Stadia.

Fabuła skupi się na historii Sama, czyli jednego z towarzyszy Artema, którego losy poznawaliśmy w podstawce. Były amerykański żołnierz wyruszy w podróż do swojego dawnego miejsca zamieszkania, aby dowiedzieć się, jaki los spotkał jego ojca. Trasa zawiedzie Sama do zrujnowanego Władywostoku – właśnie jego tereny staną się tłem naszych działań w dodatku.

Metro: Exodus
W Sam’s Story pokierujemy byłym amerykańskim żołnierzem

 

Rozszerzenie ma zaoferować otwartą mapę do eksploracji wypełnioną nowym sprzętem do zebrania, świeżym pakietem misji oraz niespotykanymi wcześniej potworami do ubicia. Niestety twórcy nie zdradzili większej liczby szczegółów, więc aby je poznać, musimy zaczekać do premiery.

To jak, szykujecie już swoje maski gazowe?

Metro Redux już wkrótce na Nintendo Switch!

Metro Redux już wkrótce na Nintendo Switch!