Gra The TimeKeeper zaprojektowana przez 9-letnią dziewczynkę

The TimeKeeper (2020)
źródło: materiały prasowe

Chcielibyśmy zaprezentować Wam grę zaprojektowaną przez 9-letnią dziewczynkę – Aurorę Churchill. Aurora ma obecnie 11 lat. Jej gra – The TimeKeeper w tym roku dzięki wydawnictwu Cosmic Garage będzie starała się o ufundowanie na platformie Kickstarter.

Twórcy The TimeKeeper – czyli Aurora i jej tata James Churchill jeszcze nie wiele zdradzają na temat samej rozgrywki. Jednak na BGG pojawiło się krótki zarys tego, co zaoferuje nam karcianka. Jak zapewnia wydawca – starają się o jak najszybsze ruszenie z kampanią gry na Kickstarterze

Rozgrywka

W The TimeKeeper mamy za zadanie zbierać karty z kryształami o różnych wartościach. Poszczególne ich rodzaje pozwalają nam budować i wzmacniać swoje urządzenie kontrolujące czas. Oprócz kart kryształów, w talii znajdziemy Zwoje mądrości. Dają one sporo możliwości, by zmienić  zasady rozgrywki. Klucze Czasu natomiast pozwalają nam  manipulować wartościami kart kryształów. Gra kończy się, gdy pierwsza osoba ukończy budowę swojego urządzenia, a zwycięzcą zostaje gracz z kartami o najwyższej wartości dla każdego z różnych typów kryształów.

Z oprawę graficzną odpowiada sam James Churchill. Karcianka przeznaczona jest dla 2 – 5 graczy powyżej 8 roku życia. Rozgrywka ma trwać do 40 min. Bardzo cieszy nas, że tak młode osoby zajmują się projektowaniem gier.

TOP 3: Odprężające, darmowe gry na telefon

TOP 3: Odprężające, darmowe gry na telefon