Edycja kolekcjonerska The Last Of Us Part II wyprzedana w Polsce!

The Last Of Us Part II czyli gra, na którą czeka zdecydowana większość społeczności konsoli Sony, rozchodzi się w ekspresowym tempie! Wszystkie edycje kolekcjonerskie tego tytułu wyprzedały się już całkowicie w polskich sklepach!

Mowa tutaj o Media Markt i RTV Euro AGD, bo tylko tam można było dokonać zakupu owej edycji. Ci, którzy nie załapali się na kolekcjonerkę mogą jeszcze zarezerwować sobie edycję specjalną. Całość, była dostępna w wyżej wymienionych sklepach dokładnie dwa dni! Nie wiemy dokładnie ile sztuk, było wystawionych na stan, ale Sony może być zadowolone z zainteresowania jakie wygenerowały te edycje. Zerknijmy okiem na zawartość!

Edycja Kolekcjonerska:

W skład jej wchodzi:
-48-stronicowa książka z grafikami
-Cyfrowa książka z grafikami
-Futerał typu steelbook z pełną wersją gry
-Statuetka
-Wydruk artystyczny/list
-Bransoletka Ellie
-Sześć przypinek
-Cztery naklejki
-Cyfrowa ścieżkę dźwiękową

Cena tego zestawu jest dosyć spora, bo wynosi aż 799 zł

Do internetu wyciekła również figurka z tej edycji. Na jakość wykonania i ogólny zarys możemy spojrzeć poniżej:

Edycja specjalna:

W jej skład wchodzi:
-Gra The Last Of Us Part II
-48-stronicowa książka z grafikami
-Futerał typu steelbook
Cena w tym przypadku, to 349 zł. Zazwyczaj takie same wersje innych tytułów ekskluzywnych od Sony kosztowały 299 zł. Czym spowodowana jest podwyżka tej kwoty? Wydaje mi się, że ogromnym zainteresowaniem jakim gra się niewątpliwie cieszy. Prawdopodobnie większość graczy wybierze zwykłą wersję gry, ewentualnie dokona zakupu cyfrówki na PlayStation Store, aby nie przepłacać za raczej zbędne dla nich dodatki!
Premiera The Last Of Us Part II zaplanowana jest na 21 lutego 2019 roku i odbędzie się ona wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

Destiny 2 przechodzi na model F2P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here