Drug Dealer Simulator zapowiedziany przez Movie Games

drug dealers simulator

Movie Games zapowiedziało dość nietypową produkcję. W Drug Dealer Simulator gracze wcielą się w postać tytułowego handlarza narkotyków. Gra trafi na Steama jeszcze w tym roku.

Mamy symulator farmy, symulator kierowcy tira, ale symulator dilera narkotyków? Jeśli jesteś zafascynowany Snoop Doggiem, rolą Method Mana w filmie How High, czy chcesz być nowym Pablo Escobarem – to być moze w Drug Dealer Simulator znajdziesz tu coś dla siebie. Twórcy mają świadomość, że tematyka gry jest bardzo popularna w subkulturze. Począwszy od filmów tj. How High czy Friday, po seriale Breaking Bad czy Narcos. No i nie możemy zapomnieć o muzyce, w której nie brak tematu narkotyków lub innych środków odurzających.

snoop dogg

Dominika Szot, marketing manager Movie Games obwieściła:

Pomysł na grę zrodził się z obserwacji bieżących trendów w rozrywce – kultowe już seriale takie jak Breaking Bad, Narcos, El Chapo czy film stworzony przez 50 Centa, How to Make Money SellingDrugs. To tylko niektóre przykłady trendu pokazującego, że ciekawi nas jak od wewnątrz funkcjonuje ‘czarny rynek’’, jakie rządzą nim prawa i jaka jest jego historia. A skoro interesuje nas obserwowanie go, dlaczego nie pójść o krok dalej i nie pozwolić ludziom wcielić się w bohatera rodem z ulubionych programów i mrocznego półświatka. Dodatkowo, w obliczu popularności symulatorów, zdecydowaliśmy, że połączenie tych dwóch tematów może być ciekawym wyborem.

Kilka słów o samej grze

W Drug Dealer Simulator wcielamy się w człowieka, który musi wejść na nielegalną ścieżkę życia . Zajmujemy się uprawą poletek narkotykowych, tworzymy własne przepisy i jesteśmy odpowiedzialni za dystrybucję naszego produktu. Autorzy dali nam możliwość sprzedawania hurtowo lub pojedynczo wytworzonego/wyhodowanego przez nas towaru. Naszym obowiązkiem jest również opracowywanie strategii, dzięki której nie damy się złapać. Pamiętajcie, DEA czuwa!

W trakcie rozgrywki powiększamy nasze wpływy, przejmujemy terytoria, a nawet układamy się z innymi gangsterami. Zarobione pieniądze będziemy mogli wydać na upgrade naszego imperium lub organizowanie eventów, dzięki którym zyskamy nowych klientów.

Jeśli jesteś fanem symulatorów lub zaciekawił Cię temat – koniecznie sprawdź to

Priest Simulator – prześmiewcza gra o księdzu od polskiego studia