Doom Eternal oficjalnie w Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Microsoft poinformował, że Doom Eternal trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Tym samym za kilka tygodni subskrybenci tej popularnej usługi otrzymają kolejny mocny tytuł.

Niedawna wieść o przejęciu Bethesdy (a konkretnie całej spółki ZeniMax Media Inc.) przez Microsoft wstrząsnęła branżą elektronicznej rozgrywki. Nie musieliśmy czekać długo na pierwsze owoce tej historycznej transakcji. Microsoft ogłosił bowiem, że 1 października konsolowe wersje gry Doom Eternal dołączą do oferty abonamentu Xbox Game Pass. Gracze pecetowi poczekają trochę dłużej – nie znamy daty premiery, choć powinna  ona nastąpić jeszcze w tym roku.

Oferta Xbox Game Pass staje się coraz atrakcyjniejsza.

Doom Eternal, czyli wydana 20 marca kontynuacja serii brutalnych FPS-ów zdobyła przychylność zarówno graczy, jak i recenzentów (my również nie szczędziliśmy pochwał w naszej recenzji).  Xbox Game Pass zyskało więc nie tylko świeżą, ale i znakomitą pozycję, która dołączy do wielu innych gier dostępnych w ramach miesięcznej subskrypcji. Wygląda na to, że nadchodzące konsole Xbox Series dzięki abonamentowi dużo zyskają w walce z PlayStation 5.

Doom – krótka opowieść o historii króla strzelanek

 

Doom – krótka opowieść o historii króla strzelanek