Cyberpunk 2077 pojawi się na targach E3 2019

Długo wyczekiwana gra twórców min. Wiedźmina 3, pojawi się na E3.

Na twitterze @CyberpunkGame pojawił się wpis, w którym autor potwierdził obecność Cyberpunka na tegorocznych targach E3. Czego możemy się spodziewać?

CD Projekt RED w dalszym ciągu tworzy strzelankę RPG osadzoną w futurystycznym klimacie. Na szczęście, dla osób zaciekawionych nowym tytułem polskiego dewelopera, nowe informacje o Cyberpunku pojawią się już w czerwcu tego roku. Cytując:

"Dla tych z Was, którzy pytają, tak, będziemy w tym roku na E3."
źródło: https://twitter.com/cyberpunkgame
Cyberpunk 2077 pojawi się na targach E3!

Twórcy gry niczego nie chcą zdradzić, nie otrzymaliśmy od nich informacji czego możemy spodziewać się na E3. Jedną z najciekawszych informacji, jakie mogą na nas czekać, będzie przybliżona data premiery. Możliwe jest również, że twórcy Cyberpunk’a przedstawią nam kolejny gameplay, podobnie jak w zeszłym roku. Jednak są to tylko domysły. Nie wiemy również, czy wstęp na targi będzie otwarty dla wszystkich, czy dostępny jedynie dla dziennikarzy i YouTuberów.

Czym jest E3?

E3 (Electronic Entertainment Expo) to największe targi przemysłu gier komputerowych. Jak co roku, E3 organizowane jest w okolicach maja/czerwca. W tym roku, E3 będzie się odbywać od wtorku 11 czerwca, do piątku 14 czerwca. Targi zgodnie z tradycją, zostaną przeprowadzone w Los Angeles, w Kalifornii.

Jak w poprzednim roku, na łamach naszej redakcji powstanie zapewne artykuł, podsumowujący konferencje. Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na E3 2019.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o