Crysis Remastered już wkrótce na Nintendo Switch

Crysis Remasstered

Mieliśmy w ostatnich tygodniach trochę zamieszania związanego z Crysis Remastered. Mimo wszystko, gra ukaże się zgodnie z planem, ale tylko na Nintendo Switch.

1 lipca mieliśmy otrzymać oficjalny zwiastun gry Crysis Remastered. Tak się jednak nie stało. Opóźnienie spowodowane było negatywnymi reakcjami graczy na przecieki. Crytek zdecydował się przesunąć nie tylko premierę zwiastuna, ale również samej gry. Początkowo była ona planowana na 23 lipca 2020, czyli już niebawem. Niespełna 2 tygodnie temu, otrzymaliśmy jednak informacje, że na tego remastera jeszcze trochę poczekamy.

Jak się jednak okazuje, przesunięcie będzie dotyczyć tylko wersji na PC, PS4 i Xbox One. Jest ono spowodowane chęcią dopracowania Crysis Remastered. Gra ukaże się jednak planowo 23 lipca, ale wyłącznie na Nintendo Switch. Nie znamy jak na razie daty premiery pozostałych wersji.

Crytek w oświadczeniu na Twitterze zapewnia, że widzi reakcje graczy – zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Przesunięcie premiery tłumaczy właśnie chęcią dopracowania tego, co nie spodobało się publiczności. Gra na pozostałych platformach ma pojawić się tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Co sądzicie o tego typu rozwiązaniach ze strony twórców?

Humble Summer Adventure Games Bundle – paczka pełna Telltale Games

Humble Summer Adventure Games Bundle – paczka pełna Telltale Games