Blair Witch z datą premiery na Switcha

Blair Witch

Już wkrótce posiadacze najnowszej konsoli Nintendo będą mogli zagrać w przygodówkę polskiego studia Bloober Team. Blair Witch zadebiutuje na Switchu za niespełna miesiąc.

Gra nawiązująca do serii filmowych horrorów miała swoją premierę w zeszłym roku – najpierw w wersji na PC i Xboxie One, a później także na PlayStation 4. Teraz przyszedł czas na konsolę Nintendo Switch. W udostępnionej zapowiedzi twórcy informują, że Blair Witch zadebiutuje już 25 czerwca.

Tytuł opiera się na licencji serii amerykańskich filmów grozy zapoczątkowanych przez kultową produkcję Blair Witch Project z 1999 roku. W grze wcielamy się w byłego policjanta o imieniu Ellis, który wraz ze swoim psem, dołącza do poszukiwań dziecka zaginionego w lesie nawiedzanym przez legendarną wiedźmę. Wraz z bohaterem eksplorujemy mroczne otoczenie i odkrywamy tajemnice, które pozwalają lepiej zrozumieć fabułę. W rozgrywce pojawiają się także zagadki i sekwencje zręcznościowe. Podczas przeczesywania lasu ważną rolę pełni towarzyszący Ellisowi czworonóg, który pomaga odnajdywać istotne wskazówki.

Pokaz gier na PlayStation 5 w przyszłym tygodniu!

Pokaz gier na PlayStation 5 w przyszłym tygodniu!