You vs. Wild – interaktywny serial Netflix już wkrótce!

bear grylls
fot. materiał prasowy Netflix

Po sukcesie jaki odniósł interaktywny film Black Mirror: Bandersnatch, Netflix postanowił wyprodukować interaktywny serial. You vs. Wild pozwoli widzowi na podejmowanie decyzji o życiu Beara Gryllsa.

You vs. Wild | Jaka będzie fabuła serialu?

Głównym bohaterem będzie wspomniany wcześniej Bear Grylls – były żołnierz brytyjskich sił specjalnych, podróżnik, alpinista, ekspert od survivalu oraz gwiazda seriali kanału Discovery. Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków, podczas których Bear Grylls odwiedzi najbardziej nieprzystępne rejony świata – głębokie dżungle, górskie ściany czy skute lodem jeziora. Osoby oglądające będą współuczestniczyły w jego wyprawach. Będziemy mogli decydować za niego jakie działania ma podjąć w naprawdę ekstremalnych sytuacjach. Przykładowo czy powinien przejść czy przeczołgać się po zamarzniętym jeziorze. Każdy ruch Bear Gryllsa będzie zależał od nas.

Kilka słów od załogi Netflixa

Sam wiceprezes Netflixa, Todd Yellen, mówi, że mają jeden cel: dostarczać ludziom rozrywki. Przekonuje, że interaktywny film, czy serial, jest o niebo lepszy od standardowej, linearnej telewizji. Na temat produkcji wypowiedział się także Bear Grylls, który wydaje się być podekscytowany udziałem w tego typu produkcji.

https://www.instagram.com/p/BvKMDYoABk2

To jednak nie wszystko..

Już podczas oglądania zwiastunu You vs. Wild widz ma prawo decyzji. Możemy wybrać, czy odbierzemy telefon od Beara Gryllsa czy też nie. Jeśli chcecie się dowiedzieć jaką wiadomość, chce Wam przekazać podróżnik, sami zdecydujcie, który przycisk wcisnąć.

Jeśli jesteście ciekawi do jakich ekstremalnych miejsc zabierze Was każdy z odcinków You vs. Wild i czy Bear Grylls przeżyje decyzje podejmowanie przez widzów? Nie ma na co czekać! Premiera już 10 kwietnia w Netflix.

 

POLECAMY: 4. Przegląd Kina Emirackiego – Kino Pod Baranami

4. Przegląd Kina Emirackiego – Kino Pod Baranami

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o