Premiery kinowe czerwca – co warto zobaczyć?

premiery czerwca

Od 6 czerwca będą otwarte kina! To dobra wiadomość dla wszystkich kinomaniaków. Należy jednak pamiętać o tym, że udając się na dany seans musimy zadbać o ochronę osobistą i założyć maseczkę. Poniżej przegląd premier filmowych, które pojawią się w czerwcu.

Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Główną bohaterką filmu jest Cassie (Carey Mulligan) – młoda, ambitna i pewna siebie kobieta. Jej życie diametralnie się zmieniło na skutek wydarzeń z przeszłości. Z czasem okazuje się także, że Cassie prowadzi sekretne i podwójne życie. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka szansa, kobieta nie zawaha się jej wykorzystać. Czy bohaterka zapomni o demonach z przeszłości i zmieni swoje życie na lepsze?

Brazylijczycy

W małym węgierskim mieście rozpoczyna się turniej piłki nożnej. Zgodnie z decyzją burmistrza w rozgrywkach po raz pierwszy weźmie udział reprezentacja z zawodnikami cygańskiego pochodzenia. Kusząca nagroda, jaką jest wyjazd do Rio de Janeiro sprawia, że nie będzie łatwo wygrać. Produkcja o dążeniach do celu i spełnianiu marzeń będzie na pewno interesującą propozycją nie tylko dla fanów piłki nożnej.

Jak zostać gwiazdą?

Fabuła polskiej produkcji pokazuje dotyczy poszukiwań muzycznych talentów do show Music Race. Kandydatów do walki o sławę będą oceniać: piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i piosenkarka – Urszula Dudziak. Na jednym z castingów dochodzi do awantury wszczętej przez Ostrą (Katarzyna Sawczuk), która staje w obronie swojej matki, źle potraktowanej przez Olo. Kandydatka do muzycznego show, mimo trudnego charakteru, posiada także wyjątkowy talent. Czy dziewczyna odnajdzie się w świecie show biznesu?

Jestem REN

W spokojne, rodzinne życie Renaty, jej męża Jana i syna Kamila wkradają się dziwne zdarzenia. Podczas wyjazdu na rodzinną terapię okazuje się, że kobieta to REN – czyli wysokiej technologii android. Co więcej okazuje się, że jej mąż działał za jej plecami usiłując się jej pozbyć. Renata nie wie, co robić, a ucieczka z miejsca, w którym się znalazła, wydaje się niemożliwa. Czy bohaterce uda się uciec i poznać wszystkie tajemnice?