Jakie produkcje najchętniej oglądają Polacy? Netflix zdradza listę

Netflix dzieli się z widzami listą produkcji, które były najchętniej wybierane przez naszych rodaków. Na platformie możemy codziennie podglądać co obecnie cieszy się największą popularnością, jednak częste aktualizacje sprawiają, że zazwyczaj są to same nowości. Jakie tytuły mogą pochwalić się największym zainteresowaniem Polaków?

 

Pierwsze miejsce na liście

Największym zainteresowaniem cieszy się film Power z Jamiem Foxxem na czele. Na ulicach Nowego Orleanu pojawia się nowy narkotyk, który daje ludziom przez 5 minut nadludzkie możliwości. Największy problem polega na tym, że przed pierwszym zażyciem specyfiku nie wiemy, jaką moc dostaniemy oraz czy w ogóle przeżyjemy. Chętnych wiadomo nie brakuje, a narkotyk bardzo szybko staje się bardzo popularny. Akcja Power rozgrywa się między trójką postaci. Uczennicą Robin (Dominique Fishback), która handluje pigułkami Power, Artem (Jamie Foxx), który z kolei jest byłym żołnierzem poszukującym swojej córki oraz policjantem Frankiem Shaverem (Joseph Gordon-Levitt).

Miejsce drugie – The Umbrella Academy

Kolejną pozycję zajmuje serial The Umbrella Academy. Serial oparty jest na komiksie o tym samym tytule od wydawnictwa Dark Horse Comics, autorstwa Gerarda Waya. Opowiada o losach rodziny superbohaterów. W skutek nadprzyrodzonego wydarzenia w 1989 roku, w rożnych miejscach na świecie, tego samego dnia, kobiety które wczesniej nie były w ciąży, rodzą w sumie czterdzieścioro troje dzieci. Miliarder Sir Reginald Hargreeves (Colm Feore) postanawia część z nich zaadoptować i wychować na obrońców ludzkości. Przez lata specyficznego wychowywania jego gromadka dorosła, podzieliła się, zdziwaczała i oddaliła od siebie. Czy śmierć przybranego ojca oraz zbliżający się koniec świata okazały się wystarczającymi przesłankami do pojednania rodziny?

Co jeszcze znalazło się na liście możecie zobaczyć poniżej:

Zestawienie produkcji, które najchętniej oglądają Polacy

  1. Power
  2. The Umbrella Academy
  3. Mroczne pożądanie
  4. Wytańcz to
  5. American Ultra
  6. Alex Cross
  7. Magicy makijażu
  8. The 100
  9. The Rain
  10. Ty, ja i on

A jeśli obejrzeliście już wszystkie produkcje z listy, zapraszamy do naszego przeglądu nowości na wrzesień!

Netflixowe nowości wrześniowe 2020