Netflixowe nowości wrześniowe 2020

Niestety piękna pogoda będzie nas powolutku żegnać. Wrzesień tuż tuż, a razem z nim przybędą coraz dłuższe, chłodne wieczory, które mają także swoje plusy – mianowicie więcej czasu, który możemy poświęcić na filmowe czy serialowe nowości! Co będziemy mogli obejrzeć na Netflixie już za kilka dni? Przedstawiamy Netflixowe nowości wrześniowe 2020!

Jedno jest pewne, będzie co oglądać! We wrześniu na platformę trafi między innymi:

Rozłąka

W piątek – 4 września na Netflixie zadebiutuje nowy serial – Rozłąka. Będziemy oglądać opowieść o losach amerykańskiej astronautki Emmy Green, którą zagra Hilary Swank. Bohaterka stanie na czele międzynarodowej załogi podczas pełnej niebezpieczeństw wyprawy na Marsa. To wielkie wyzwanie wiąże się z poświęceniami w życiu prywatnym — kobieta zostawia na Ziemi męża i nastoletnią córkę. Z czasem okazuje się, że przez wyprawę cierpią nie tylko relacje rodzinne. Dla kogo rozłąka okaże się najbardziej męcząca?

Młody Wallander 

Kurta Wallandera nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi kryminałów. W serialu oglądniemy losy 20-letniego chłopaka, który właśnie ukończył szkołę policyjną i otrzymał swoje pierwsze zadanie do wykonania. W główną rolę wciela się Adam Pålsson, a towarzyszą mu między innymi Leanne Best (Frida Rask), Richard Dillane (Hemberg) i Ellise Chappell. Nad scenariuszem czuwał Benjamin Harris, natomiast za reżyserię odpowiadają Ole Endresen i Jens Jonsson. Cykl składający się z 6 odcinków trafi na Netflixa już 3 września.

Zrób porządek z The Home Edit

Clea i Joanna – specjalistki od urządzania przestrzeni pomagają celebrytom i zwykłym ludziom uporządkować ich domy i życie, stają do walki z bałaganem tworząc przy okazji piękne wnętrza. Producentkami wydawczymi programu są Reese Witherspoon i Molly Sims. Premiera 1 sezonu 9 września.

Ratched

Mildred Ratched poznaliśmy już w Locie nad kukułczym gniazdem. Siostra rządziła szpitalem psychiatrycznym, gdzie zaszła za skórę protagoniście. Ratched to trzymający w napięciu serial Ryana Murphy’ego i Iana Brennana. W 1947 r. pielęgniarka przyjeżdża do Północnej Kalifornii, gdzie szuka zatrudnienia. Oddana swoim obowiązkom pielęgniarka ujawnia, że człowiek nie rodzi się potworem, a staje się nim. Ratched z Sarah Paulson w głównej roli od piątku, 18 września 2020 na Netfliksie.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Jedno jest pewne – z Netflixem jesień nam niestraszna.