Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – nowy serial na Netflixie

Maximilian Mundt
fot. telemagazyn.pl

Tuż po Dark Dogs of Berlin, Netflix tym razem postanowił stworzyć nietypową komedię o współczesnych licealistach – Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko). Oficjalna zapowiedź kieruje nas głównie w tematykę narkotykową, ale spokojnie elementy komediowe zostaną w pełni zachowane. Tylko przedstawione zostaną nieco w nowoczesny sposób.

Dlaczego sprzedaż narkotyków?

Akcja toczy się wokół głównego bohatera Moritza (Maximilian Mundt). Niestety już z samego początku zostawia go dziewczyna dla szkolnego dilera. Załamany zastanawia się, co zrobić, by ją odzyskać. Po zobaczeniu tytułu z pewnością już wiecie, co przyszło mu na myśl – sprzedaż lepszych narkotyków. Moritz razem ze swoim najlepszym przyjacielem Lennym (Danilo Kamperidis) rozkręca internetowy rynek narkotykowy. Głównym miejscem pracy jest sypialnia. Z upływem czasu muszą radzić sobie z typowymi problemami – co zrobić, aby każdemu dogodzić, ale najważniejsze – nie dać się złapać!

Serial Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Twórcami są Philipp Käßbohrer i Matthias Murmann.

Premiera serialu już w przyszły piątek, 31 maja, na platformie Netlix.

Jak to się ma do Silk Road?

Niedawno co ogłoszono, że powstanie film o tym właśnie tytule również oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Co to właściwie jest?

To popularna platforma internetowa używana przez przestępców. Dopuszczano się sprzedaży narkotyków, broni, a żeby tego było mało również pornografii dziecięcej. Poprzednie platformy zostawały zamykane przez FBI. Jednak niestety Silk Road radzi sobie wyśmienicie. Miejmy nadzieję, że do czasu. Tutaj działają głównie dorośli ludzie, a serial Jak sprzedawać narkotyki w sieci (szybko) ma zabarwienie humorystyczne. Jednak mimo wszystko nie można bagatelizować tego problemu, ponieważ, tak jak wspomniałam wcześniej, jest również oparty na faktach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o