Aktor Gwiezdnych Wojen jako nowa laleczka Chucky?

Legendarna Laleczka Chucky ponownie przemówi ludzkim głosem. Tym razem będzie to głos jednego z aktorów Star Wars.

Jej demoniczna postać jest już chyba każdemu znana. Na stałe zapisała się w historii horroru. Chucky to tak naprawdę morderca Charles Lee Ray. Mężczyzna po śmierci wstępuje w laleczkę i ponownie staje się brutalnym mordercą, aby pomścić swój los. Jakby tego było mało, pragnie przejąć duszę chłopczyka, który go posiada. W jakim celu? Aby ponownie stać się człowiekiem i nie zostać na wieki w ciele lalki. Jak widać mimo upływu lat, postać Chucky nadal nie straciła na popularności, skoro powstaje kolejny remake o jej złowieszczych działaniach.

chucky
fot. Orion Pictures

Czyim głosem przemówi Laleczka Chucky?

Tytułowemu bohaterowi remake’u głosu użyczy Mark Hamill. Jest to amerykański aktor, który odznaczył się najbardziej w kinematografii rolą Luke’a Skywalker’a w starej trylogii Gwiezdnych Wojen. W ramach przygotowań do tej roli brał nawet lekcje u mistrza sztuki walki mieczem – Bob’a Anderson’a. Odegrał też rolę profesora Arnold’a w Kingsman: Tajne służby, jak również Wielebnego George’a w Wiosce dla przeklętych. Jego kariera filmowa rozpoczęła się już właściwie 1963 roku, gdy zagrał Kent’a Murray’a w serialu telewizyjnym Szpital miejski. Mark Hamill ujawnił swój udział w Laleczce nagrywając wiadomość-wideo dla fanów, na swoim Twitterze.

https://twitter.com/HamillHimself/status/1112163481803849728?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1112163481803849728&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.filmweb.pl%2Fnews%2FNowa%2Blaleczka%2BChucky%2Bprzem%25C3%25B3wi%2Bg%25C5%2582osem…-132479

Markowi Hamillowi oprócz głównej roli Luke’a Skywalker’a w Stars Wars sławę przyniosło też podkładanie głosu pod Jokera w kreskówkach z udziałem Batmana. Angażował się także w podkładanie głosu do gier wideo. Ciekawostką jest, że był brany także pod uwagę do podłożenia głosu Schmendrick’a w animacji Ostatni jednorożec. Swoją drogą ciekawe jak bohater Gwiezdnych Wojen odnalazł by się w adaptacji o jednorożcach. Fabuła nowego filmu o Laleczce Chucky będzie opierała się na tym samym scenariuszu co poprzednie części.

Child’s Play trafi do naszych kin już 20 czerwca 2019 roku.

Znamy oficjalny tytuł Annabelle 3!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o