Znamy oficjalny tytuł Annabelle 3!

Annabelle Comes Home to oficjalny tytuł trzeciej części filmu o nawiedzonej lalce. Seria Annabelle jest spin-offem Obecności. Reżyserem filmu został Gary Dauberman, który był też odpowiedzialny za jego poprzednie części. Wcześniej twórca napisał też scenariusz do horroru To z 2017 roku, jak również spin-offu Obecności 2Zakonnicy.

Annabelle 3 będzie mieć ponownie duży związek z demonologami Edem i Lorraine Warren. Aby powstrzymać ją przed dalszym sianiem złowieszczego losu, przyniosą ją do własnego domu i zamkną w szklanej gablocie wśród innych artefaktów. Kogo tym razem zaatakuje? W poprzednich częściach było to małżeństwo z dzieckiem oraz zakonnica z dziewczynkami z sierocińca. Tym razem wybierze sobie jednak cel, ważny dla Eda i Lorraine. Bowiem gdy Warrenowie udadzą się na kolejną misję, zostawiając swoją córkę Judy z nianią, Annabelle ponownie się obudzi.

gif
fot. giphy.com

Wraz z nią obudzą się też złe duchy w pokoju, a dla Judy i niani będzie to noc grozy. Lalka bowiem obierze sobie za cel 10 letnią córkę Warrenów. Czy tym razem Warrenom uda im się w pełni unicestwić demoniczną lalkę? Czy może okrutna istota znów wygra? Tego dowiecie się już 28 czerwca 2019 roku. 

Annabelle 3 – znamy datę premiery

Annabelle 3 – znamy datę premiery