After we collided już w kinach!  

https://torrevieja.com/en/after-we-collided/

After we collided już w kinach. Długo wyczekiwana ekranizacja drugiego tomu bestsellerowego cyklu Anny Todd. W drugiej części związek dwojga młodych kochanków jest jeszcze bardziej skomplikowany, ale mimo tego nie brakuję namiętności.

Tessa wciąż nie jest w stanie wybaczyć Hardinowi tego, co jej zrobił. Nie potrafi mu ponownie zaufać i próbuję się od niego odciąć. Fakt, że uczucia do chłopaka są tak ogromne, wcale jej w tym nie pomaga. Chcąc, choć na chwilę zapomnieć o błaganie, który narobił się w jej życiu, Tessa wciąga się w wir pracy. Dzięki inteligencji i urodzie szybko dostaję wymarzony staż. Wkrótce na jej drodze pojawia się przystojny i odpowiedzialny Trevor, który wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa zdaję się gotowa na nowy związek, ale jej była miłość nie zamierza poddać się tak łatwo. Hardin zamierza udowodnić, że jego uczucia są szczere i zrobi wszystko by odzyskać dziewczynę. Jednak sekrety z przeszłości i dzika natura chłopaka mogą stanąć mu na drodze w realizacji tego planu. Czy Hardin odzyska Tessę? Koniecznie sprawdźcie to w kinach!

Obsada:

W rolach głównych pojawią się: Josephine Langford (Tessa Young), znana między inny z produkcji takich jak Siedem śmiertelnych życzeń, Hero Fiennes-Tiffin (Hardin Scott), którego możemy kojarzyć z The Silencing oraz Dylan Sprouse (Trevor Matthews) znany przede wszystkim z kultowego serialu Nie ma to jak hotel.

Tym razem za reżyserię odpowiada Roger Kumble, reżyser kultowej Szkoły uwodzenia, specjalista od wyrafinowanych intryg i filmowej erotyki. Ekranizacja drugiej części tomu, który skradł serca wielu nastolatków, wygląda obiecująco. Czeka nas morze wylanych łez, wiele wzlotów i upadków w relacji głównych bohaterów oraz naprawdę ostrych scen.  After we collided w Polsce miał swoją premierę 4 września i wciąż jest dostępny w kinach.