Cyberpunk 2077 ozłocony – premiera gry niezagrożona

Cyberpunk 2077

CD Projekt Red poinformował o ozłoceniu gry Cyberpunk 2077. Oznacza to, że gra jest ukończona, a premiera nie ulegnie już zmianie.

Polska firma poinformowała o uzyskaniu przez grę statusu gold na Twitter’owym koncie Cyberpunk 2077. Produkcja została ukończona i zadebiutuje na rynku już 19 listopada tego roku. Premiera Cyberpunk 2077 niewątpliwie będzie wielkim wydarzeniem dla graczy z całego świata, zwłaszcza, że oficjalna zapowiedź produkcji miała miejsce już 30 maja 2012 roku, a więc niecałe 8 lat temu.

Producenci Cyberpunk 2077 zadbali również o dobrą promocję gry. Zwiastun, który kilka dni temu pojawił się na YouTube swoją premierę miał podczas pierwszego meczu finałowego NBA 2020 między Los Angeles Lakers i Miami Heat. W dodatku w filmie zagrała gwiazda filmowa – Keanu Reeves.

Cyberpunk 2077 ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Trafi również na PlayStation 5, a także na Xbox Series X i Xbox Series S początkowo w ramach wstecznej kompatybilności jednak za rok ma się ukazać aktualizacja, dzięki której zostaną wykorzystane pełne moce obliczeniowe nowych konsol.

Doom Eternal oficjalnie w Xbox Game Pass

Doom Eternal oficjalnie w Xbox Game Pass